środa, 26.04.2017 20:12

Już jutro (28.04) samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki odwiedzi Żywiec

Oceń artykuł
(1 głos)
Już jutro (28.04) samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki odwiedzi Żywiec
Po przerwie zimowej, samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki znów wyruszył na polskie drogi. 28 kwietnia zatrzyma się w Żywcu. Każdy chętny będzie mógł zobaczyć i przetestować działanie najnowszych sterowników do zarządzania ogrzewaniem w praktyce oraz uzyskać odpowiedzi na pytania z nimi związane.

Ekspozycje w terenie

Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki w swoją inauguracyjną trasę wyruszył we wrześniu ubiegłego roku i od tego czasu aż do listopada nieprzerwanie odwiedzał hurtownie oraz inne lokalizacje, w tym te wskazane przez użytkowników. Od marca tego roku samochód wystawowy wznowił prezentacje w terenie. Na stronie: TU znajduje się informacja na temat planowanych miejsc postoju samochodu w najbliższym czasie. Jutrzejszym miejscem postoju będzie Żywiec.

Żaden opis, a nawet zdjęcie nie jest w stanie oddać prawdziwych możliwości, jakie daje spotkanie z produktem na żywo. Dlatego też wszystkich tych, którzy nie mieli dotychczas okazji poznać urządzeń firmy TECH Sterowniki, ale także tych, którzy chcą uzyskać fachową poradę związaną z dowolnym aspektem działania sterowników, zapraszamy do odwiedzania hurtowni instalacyjnej wod. co. METAL PLAST znajdującej się przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 9.

Co w środku?

Wnętrze mobilnego showroomu wypełniają sterowniki do różnych rodzajów ogrzewania: podłogowego, grzejnikowego, kominków czy wykorzystujących energią odnawialną. Urządzenia zamontowane są na specjalnie przygotowanych ekspozytorach, wzbogacone o opis oraz wizualizacje. Wszystkie prezentowane modele urządzeń to produkty polskie: polscy pracowni przygotowują oprogramowania, poszczególne elementy urządzeń, składają je w całość oraz testują.

Oprócz ekspozycji, dla odwiedzających przygotowaliśmy krótkie filmiki prezentacyjne, które obrazują początki naszej działalności oraz poszczególne etapy produkcji. Na wszelkie pytania związane z doborem, montażem i obsługą sterowników czekają nasi specjaliści, którzy udzielą porad w tym zakresie.

Do zobaczenia na żywo

Nasze produkty dedykujemy klientom indywidualnym, jak i firmom. Do współpracy zapraszamy także właścicieli hurtowni. Każdy może przyjść i dotknąć urządzeń, a także otrzymać materiały reklamowe i samodzielnie przekonać się o jakości naszych produktów. Pragniemy, by nowoczesne, energooszczędne sterowniki stały się integralną częścią domów i mieszkań Polaków i przynosiły korzyści w postaci wyższego komfortu cieplnego, niższych kosztów za ogrzewanie oraz pozytywnego wpływu na środowisko naturalne.

Zapraszamy do odwiedzenia hurtowni, w której zatrzymamy się jutro (28.04), a także sugerowania nowych lokalizacji!

Czytany 302 razy