„Tam trza kwitnąć, ka sie rośnie – ćwierć wieku z „Grojcowianami”

„Tam trza kwitnąć, ka sie rośnie – ćwierć wieku z „Grojcowianami”

Konkurs „Tam trza kwitnąć, ka sie rośnie – ćwierć wieku z „Grojcowianami” w tym trudnym czasie i niesprzyjających okolicznościach udało  się przeprowadzić do końca i nagrodzić uczestników.

Rozdanie nagród odbyło się 22 czerwca 2020 r w siedzibie Stowarzyszenia w Brzuśniku. 

PRZEDSZKOLA:

I miejsce – Zuzanna Sapińska – Radziechowy

I miejsce – Mikołaj Wolański – Radziechowy

II miejsce – Miłosz Rutyna – Radziechowy

II miejsce – Maria Dendys – Juszczyna

III miejsce – Aleksandra Sapińska – Radziechowy

III miejsce – Malwina Gielata – Radziechowy

PRACE RODZINNE:

Nagroda specjalna - Mikołaj Dybał – Żywiec

Nagroda specjalna - Marek Płoskłonka (Żywiec)

Nagroda specjalna - Słowik Agata (Kamesznica)

Nagroda specjalna - Jakub Biegun i Wojciech Biegun – Bystra

Nagroda specjalna – Lucyna Dziergas - (Radziechowy)

I miejsce – Kacper Kosibór – Wieprz

I miejsce – Magdalena i Zosia Piętka – Cięcina

I miejsce – Oliwia Dybaś – Bystra

KLASY – I-III

I miejsce – Szczepan Roczyna

II miejsce – Matylda Nikiel – Juszczyna

II Miejsce – Lilianna Tomaszek – Juszczyna

III miejsce – Agnieszka Lizak – Bystra

KLASY – IV-VIII

Nagroda specjalna – Adam Dyrlaga

I miejsce – Mikołaj Rodak – Radziechowy

II miejsce – Jakub Gawliński – Przybędza

III miejsce - Ola Dudziak – Wieprz

PRACE GRUPOWE

nagroda specjalna – Klasa VII a – SP Wieprz

nagroda specjalna – Kółko plastyczne - SP Wieprz

nagroda specjalna – Klasa IV b – SP Wieprz

WIERSZE:

nagroda specjalna – Grzegorz Brodka – Radziechowy

nagroda specjalna - Zbigniew Matyjaszczyk- Wieprz

nagroda specjalna - Monika Dyrlaga – Wieprz

nagroda specjalna – Michał Skrzyp

nagroda specjalna – Michalina Urbaniec

nagroda specjalna – Milena Temel

Prace oceniało Jury w składzie: Marek Jurasz – Prezes SSK „Grojcowianie” - Przybędza, Elżbieta Fijak – Juszczyna, Jadwiga Jurasz – Przybędza, Brygida Murańska – Bystra, Monika Arast – Bystra. Nasz konkurs wsparli dobrodzieje: Pracownia Mody Regionalnej z Przybędzy, Beskidzkie Centrum Muzyczne z Żywca – Dawid Stasica oraz Grzegorz Puda - Wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej który zaszczycił nas podczas podsumowania Konkursu i wręczał nagrody laureatom.

Zdjęcie: Grojciowianie.org


Drukuj   E-mail