Salon Fryzjerski Matejko swoją działalność rozpoczął w połowie września 2016 roku. Prowadzony jest przez Marka Matejko i Marka Paradowskiego. Pomysł na rozpoczęcie wspólnej pracy i otwarcie firmy pojawił się pierwszy raz w głowach mężczyzn, jeszcze za czasów wspólnej edukacji w żywieckim technikum fryzjerskim. Wtedy to panowie postawili sobie kilka celów do osiągnięcia. Głównym był dalszy rozwój w wyuczonym fachu. W głowach więc momentalnie pojawiło się marzenie o tym, aby otworzyć coś „swojego”.
Twoje dziecko wolno rośnie, ma słaby apetyt albo narzeka na bóle brzuszka? A może często choruje, ma problemy z koncentracją lub jest płaczliwe albo agresywne? Przyczyn tego typu nieprawidłowości może być bardzo wiele. Jeśli podstawowe badania diagnostyczne nie przynoszą odpowiedzi na nurtujące pytania, to warto zdecydować się na analizę pierwiastkową włosa. To bezinwazyjne badanie pozwoli w sposób wiarygodny określić poziom ważnych dla zdrowia składników mineralnych w jego organizmie.
poniedziałek, 24.10.2016 11:59

Pierwsza nagroda za reportaż

W ramach akcji „Pomoc Ofiarom Terrorystów Islamskich”, powstał film dokumentalny pt. "Ja tylko niosę pomoc". Kampania prowadzona jest m.in. przez Fundacje Pomocy Dzieciom w Żywcu, a finansowego wsparcia udziela firma BONIMED.
wtorek, 23.08.2016 12:00

Wielkie Otwarcie NEONET w Żywcu

Bony na zakupy, konkurs z nagrodami, promocje i obniżki cen na cały asortyment – to wszystko czeka na klientów, którzy w najbliższy czwartek przybędą na Wielkie Otwarcie NEONET w Żywcu. Sklep pożegnał starą siedzibę na rzecz nowej – w sąsiedztwie sklepu Biedronka przy ulicy Żeromskiego.
Co to jest Chargeback? Chargeback to nazwa popularnej ostatnio usługi bankowej, o której słyszał chyba każdy z nas.
Strona 1 z 4