poniedziałek, 04.05.2015 23:21

Zaplanuj tegoroczne wakacje!

Oceń artykuł
(3 głosów)
Zaplanuj tegoroczne wakacje!
Właśnie skończył się weekend majowy a to znak, że wakacje coraz bliżej i warto zacząć intensywnie o nich myśleć. Oczywiście wiąże się z tym planowanie wycieczek, wyjazdów oraz pobytów urlopowych. Jak i gdzie spędzimy wolny czas wynika oczywiście z naszych indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Jednak by urlop był w pełni udany i przebiegł bez utrudnień, warto skorzystać z oferty biura podróży. Jak kształtują się ceny wycieczek zagranicznych w żywieckich biurach podróży?

Jeżeli chcemy odbyć podróż marzeń, pomoże nam w tym biuro podróży IDEA TRAVEL, mieszczące się przy ul. Wesołej 1 w Żywcu (wejście od ul. Dworcowej). W tym roku najpopularniejsze oraz najtańsze cenowo kierunki na wakacje to: TURCJI, EGIPT, BUŁGARIA, GRECJA.

I tak przykładowo tygodniowy pobyt w hotelu 4* all inclusive w TURCJI to koszt od 1500 zł.

Pobyt w hotelu 5* all inclusive z polskimi animacjami to koszt od 1600 zł, dziecko płaci promocyjną cenę od 700 zł.

Nieco bardziej egzotyczne wakacje, czyli tygodniowy pobyt w hotelu 5* all inclusive w EGIPCIE z polskimi animacjami to wydatek od ok. 1800 zł/ osobę. Natomiast pobyt w hotelu 4* przy pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży w BUŁGARII to koszt od 1300 zł.

Popularnością cieszą się również wyjazdy autokarowe w kierunku południowej Europy. I tak pobyt na CHORWACJI w hotelu 4* z all inclusive na 10 dni kosztuje od 1200 zł, natomiast BUŁGARIA autokarem z dwoma posiłkami to koszt od ok. 900 zł.

Warto zaznaczyć, że przy rezerwacji do 10 maja wspomniane biuro oferuje dodatkowe promocje i gratisy na wyloty w maju m.in. gratis wejście do Aquaparku przy rezerwacji hoteli w BUŁGARII-Albenie oraz wycieczkę City Tour gratis przy rezerwacji TURCJI.

Bardzo ciekawą propozycją na wyjazd majowy jest też rejs najnowszym statkiem wycieczkowym z polskim pilotem i dojazdem do portu wypłynięcia. Trasa rejsu to: VALENCIA-MARSYLIA-GENUA-RZYM-PALERMO-MAJORKA a koszt ok. 399 USD.

Jeżeli marzy się Państwu jakaś daleka egzotyczna podróż to tygodniowy pobyt w TAJLANDII w hotelu 4* z wyżywieniem i wylotem z Warszawy kosztuje w terminie majowym ok. 3800 zł.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W ofercie biura znajdą Państwo o wiele więcej ciekawych propozycji wyjazdów wakacyjnych.

Biuro ma w swojej ofercie wszystkich dostępnych touroperatorów na rynku oraz jest jednym z najlepszych biuro podróży w Polsce. Szczegółowa oferta na stronie: www.idealnewakacje.pl

Czytany 1107 razy