piątek, 01.04.2016 09:11

Ciepły i zdrowy dom tylko z DrewHome

Oceń artykuł
(1 głos)
Ciepły i zdrowy dom tylko z DrewHome
Ciepły dom to dom w technologii szkieletowej. Domy takie oferuje firma DrewHome Sp. z o.o. Sp. k. z Żywca, która realizuje je na terenie całego kraju.

Technologia budowy domów w szkielecie drewnianym w latach 90 ubiegłego wieku dotarła do Polski i od tego czasu z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Inwestorów budujących domy jednorodzinne. Osoby, które zdecydowały się na budowę domu w tej technologii, zapytane o powód podjęcia takiej decyzji, odpowiadają jednogłośnie: krótki czas budowy.


W odróżnieniu od budownictwa tradycyjnego, budowa domu w technologii szkieletowej trwa bardzo krótko. Firma Drewhome przyznaje, że dobra organizacja prac na budowie i zgranie poszczególnych ekip sprawia, że od wbicia pierwszej łopaty w ziemię do spędzenia pierwszej nocy w nowo wybudowanym domu mija zazwyczaj nie więcej niż pięć miesięcy. Jednak to, ile dokładnie czasu firma spędzi na naszej budowie, zależne jest od wybranej opcji realizacji, których DrewHome oferuje kilka. Największym zainteresowaniem cieszy się realizacja domu do stanu deweloperskiego – Inwestor decydujący się na tą opcję otrzymuje dom, w którym pozostają do wykonania prace wykończeniowe, takie jak: zakup i montaż białej armatury, malowanie ścian, położenie podłóg itp. Natomiast Inwestorom, którzy nie dysponują zapasem wolnego czasu firma oferuje wykonanie domu pod klucz, a tym, którzy chcą wykonać pewien zakres robót samodzielnie, proponuje także wykonanie samej konstrukcji lub stanu surowego zamkniętego.07 copy


Bez względu na wybraną opcję budowy domu, pracownicy grupy DrewHome są zawsze do dyspozycji. Już na etapie wyboru projektu, chętnie dzielą się swoim doświadczeniem proponując sprawdzone rozwiązania przyszłym Inwestorom. Ważne jest to, że dzięki współpracy z różnymi biurami projektowymi, firma daje możliwość realizacji każdego budynku, dokładnie takiego, o jakim marzy ich klient. Osoby budujące z DrewHome, mają także pewność, że ich dom jest realizowany zgodnie z obowiązującymi normami. Drewno konstrukcyjne jest najwyższej jakości i posiada certyfikat CE. Natomiast ściany zewnętrzne domu czy dach są wykonane w taki sposób, że gwarantują niskie koszty ogrzewania domu w trakcie jego eksploatacji. Dowodem na to jest niedawno wybudowany przez Firmę dom w Mesznej koło Bielska Białej, który został zrealizowany z dofinansowaniem NFOŚ w wysokości 50 tys. złotych dla domów pasywnych, którym stawiane są najwyższe wymagania pod względem jakości użytych materiałów oraz jakości wykonania.


Drewniane domy szkieletowe są nie tylko ciepłe ale i przyjazne dla swoich mieszkańców. Użycie do ich budowy naturalnego budulca, jakim jest drewno, gwarantuje niepowtarzalny mikroklimat wnętrza. Można się o tym przekonać osobiście odwiedzając aktualnie prowadzone budowy przez firmę DrewHome, które są zawsze otwarte dla osób zainteresowanych drewnianymi domami szkieletowymi.

Pełną ofertę firmy DrewHome można zobaczyć na stronie www.drewhome.com.pl
Pytania dotyczące technologii oraz zapytania o wycenę budowy domu można kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerem telefonu: 570 007 200

Czytany 687 razy