środa, 27.07.2016 10:25

Wakacyjny kurs rysunku w Pracowni Pencil (8-14 sierpnia)

Oceń artykuł
(0 głosów)
Wakacyjny kurs rysunku w Pracowni Pencil (8-14 sierpnia)
Oczywistym jest, że wakacje to czas relaksu i odpoczynku. A co jeśli by połączyć przyjemne z pożytecznym i przy okazji czegoś się nauczyć? Rysowanie to świetna forma relaksu, a ćwiczenie go pod okiem profesjonalistów może znacznie rozwinąć nasze umiejętności. Nieprzypadkowo o tym wspominamy – już niebawem, tj. w dniach 8-14 sierpnia rusza wakacyjny kurs rysunku w bielskiej Pracowni Pencil.

Niedawno dotarły do nas rewelacyjne informacje od absolwentów - kursanci Pracowni Pencil odnieśli ogromny sukces zdając ze świetnym wynikiem egzaminy wstępne na wydziałach Politechniki oraz Akademii Sztuk Pięknych. To właśnie oni mogliby powiedzieć najwięcej o zaletach ciężkiej pracy, rozwijaniu swojego talentu oraz dążeniu do upragnionego celu.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy studia na kierunkach projektowych, a później praca architekta lub projektanta jest dla Ciebie – kurs wakacyjny jest idealną opcją, aby się tego dowiedzieć. W czasie kursu poznasz techniki oraz zasady pozwalające przelewać na papier to, co widzimy jak i to, co tworzymy z pomocą wyobraźni. Tygodniowy kurs jest również szansą na poznanie pracowni, a przede wszystkim kadry prowadzącej zajęcia. Z pewnością pomoże podjąć decyzję wszystkim, którzy rozważają między innymi studiowanie architektury i urbanistyki, architektury wnętrz, wzornictwa, grafiki, malarstwa.

Dodatkowo kurs wakacyjny może być świetnym wstępem do cotygodniowych zajęć w pracowni, które ruszają już 10 września. Regularny udział w zajęciach pozwala rozwinąć umiejętności oraz w pełni przygotowuje do zdawania egzaminu wstępnego na studia, czego żywym dowodem są nasi absolwenci.

Nie zwlekaj z decyzją, zapisz się już dziś!

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerem tel.: 504 728 325

Kurs wakacyjny: 8-14 sierpień 2016
Kurs regularny: soboty, niedziele od 10 września 2016

Program kursu wakacyjnego obejmuje:

  • Podstawy perspektywy oraz kompozycji - Perspektywa w rysunku
  • Podstawy perspektywy oraz kompozycji 2 – Rysunek architektoniczny
  • Podstawy anatomii - Zajęcia z modelem
  • Rysowanie roślinności - Zieleń w ołówku
  • Wyrażanie materiałów - Martwa natura
  • Podstawy Modelowanie - Tworzenie przestrzennych form architektonicznych
  • Zajęcia plenerowe

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.kursypencil.pl

Czytany 335 razy