wtorek, 19.01.2016 10:43

"WALCZ-o-MARZENIA" - projekt społeczny

Oceń artykuł
(1 głos)
"WALCZ-o-MARZENIA" - projekt społeczny
Cztery uczennice z Żywca oraz Bielska Białej postanowiły wziąć udział w olimpiadzie "Zwolnieni z teorii". Jest to ogólnopolska olimpiada kierowana do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych, której celem jest rozwój praktycznych umiejętności uczestników z zakresu zarządzania projektami oraz inspiracja do aktywności społecznej. 

Wyzwaniem uczestników jest zrealizowanie własnego projektu społecznego. Ułatwia to interaktywny portal, a pomagają doświadczeni mentorzy.

Wszyscy, którym uda się dokończyć projekt, dostają certyfikaty z zarządzania o międzynarodowej rozpoznawalności. Najlepsi zostają wyróżnieni prestiżowymi tytułami.

Projekt uczennic nosi nazwę: ,,WALCZ-o-MARZENIA". Jak piszą do nas dziewczyny: Jak na razie jesteśmy na 8 miejscu na 305 projektów, jako reklama społeczna. Celem naszego projektu jest pokazanie ludziom, że warto spełniać swoje marzenia. Chcemy ich uświadomić, że wszystko zależy od nich samych. Pragniemy pomóc osobom, które nie mają wsparcia i nie wierzą w to, że mogą spełnić swoje marzenia. W tym celu mamy zamiar przeprowadzić ankiety, wywiady z osobami. Chcemy też dotrzeć do ludzi przez fan page i kanał na youtube. Mamy nadzieję, że dzięki temu zachęcimy wielu ludzi do tego, aby zawalczyli o to co najpiękniejsze, czyli o swoje marzenia. Udało Nam się przeprowadzić Akcję Mikołajkową, której celem było rozdawanie pluszaków dzieciom z żywieckiego szpitala.

Więcej o projekcie dowiecie się na stronie: http://walcz-o-marzenia.wix.com/walczomarzenia

Czytany 1255 razy