Łowcy Burz Południe założyli zrzutkę

Łowcy Burz Południe założyli zrzutkę

Łowcy Burz Południe - małopolskie i śląskie założyli zrzutkę. Jak informują nieraz pokonują tysiące kilometrów miesięcznie za burzami, by stworzyć ostrzeżenia dla naszego regionu.

Jak informują Łowcy: Długo się zbieraliśmy z myślami, czy możemy od Was o coś jeszcze prosić. Pragniemy zaznaczyć, że z Wami już osiągnęliśmy wiele, lecz by iść dalej potrzebujemy od Was jeszcze bardziej. Z góry dziękujemy za pomoc.

Zapewne zapytacie dlaczego zrzutka? Dlaczego potrzebujecie pieniędzy na hobby? Równie dobrze możecie zmienić hobby i nie prosić o grosz. Otóż kiedy zakładaliśmy ten profil jako 3 pasjonatów burz nie sądziliśmy, że uzyskamy od Was tyle pozytywnych słów wsparcia. Wtedy było to takie typowe dzielenie się naszymi fotografiami z Wami, a w tej chwili przekształciło się to w zupełnie coś innego. Czujemy, że mamy pewną misję do wykonania w naszych dwóch pięknych województwach. Sami zapewne zauważyliście, że alerty RCB docierają z opóźnieniem i nie zawsze wtedy, kiedy jest to wymagane. My zaś staramy swoimi ostrzeżeniami dotrzeć do jak największej grupy odbiorców, by w społeczeństwie istniało większe poczucie informacji o nadchodzącym zagrożeniu.

By móc tworzyć to dzieło pokonujemy łącznie tysiące kilometrów miesięcznie za burzami oraz nieraz nie śpimy po nocach analizując modele meteo, aby stworzyć dla naszych regionów ostrzeżenie. Planów rozwoju tego dzieła jest mnóstwo, lecz najważniejszym aspektem jest społeczeństwo, ponieważ bez grona Was nie doszlibyśmy do tego miejsca w którym obecnie jesteśmy.

Zrzutka dostępna https://zrzutka.pl/dzynhc


Drukuj   E-mail