Żywiec 997

piątek, 19.05.2017 15:24

Odnaleziono wózek dziecięcy

Poszukujemy właściciela wózka dziecięcego, który został odnaleziony w Łodygowicach na ul. Piastowskiej. Właściciela zguby wraz z dokumentami potwierdzającymi fakt jego posiadania prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Łodygowicach.
Przez ok. 9 miesięcy trwał proceder, w czasie którego 33-letni mężczyzna znęcał się nad swoimi dziadkami. Szczęśliwie cała sytuacja została zakończona aresztowaniem niebezpiecznego mężczyzny i osadzeniem go w areszcie śledczym.
Oszuści działający metodami "na wnuczka" lub "na policjanta" ponownie dali o sobie znać w Żywcu. W ciągu kilku dni żywieccy policjanci odnotowali 4 zgłoszenia związane z próbą oszustwa, wszystkie szczęśliwie zostały szybko rozszyfrowane przez wytypowane do wyłudzenia pieniędzy osoby.
Koniec mijającego tygodnia zakończył się bilansem dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło w piątek w przeciągu ok. godziny. Sprawców obu z tych zdarzeń za ich zachowanie należy potępić.
Policyjna interwencja zakończyła okres znęcania się nad 92-letnią mieszkanka Żywca przez jej syna. Teraz mężczyzna będzie musiał wyjaśnić sądowi przyczyny swojego karygodnego postępowania.
Strona 1 z 40