Głosujemy na żywczankę Camilę Walicką!

Już 31 maja w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej odbędzie się 37. Gala Miss i Mistera Beskidów 2025 – wyjątkowe wydarzenie pełne elegancji, pasji i młodzieńczego ducha.
Bielsko-Biała po raz kolejny stanie się areną piękna, talentu i pozytywnej energii podczas tegorocznej edycji Gali Miss i Mistera Beskidów 2025 agencji Grabowska Models. Już 31 maja w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej mieszkańcy i miłośnicy piękna będą mogli podziwiać utalentowanych kandydatów, którzy rywalizować będą o prestiżowe tytuły, reprezentując Beskidy.
Konkurs Miss Internetu Nastolatek www.bielsko.biala.pl
Trwa konkurs Miss Internetu Nastolatek portalu www.bielsko.biala.pl To wyjątkowa okazja dla młodych dziewcząt, by pokazać swoje talenty i osobowości, a jednocześnie to internauci zdecydują, kto zdobędzie ten tytuł. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wesprzeć swoją ulubienicę!
Camila Walicka – młoda kandydatka z sercem pełnym pasji
Wśród utalentowanych uczestniczek znajduje się 14-letnia Camila Walicka z Żywca, kandydatka nr 11. Pasjonuje się modą, podróżami oraz poznawaniem nowych zwyczajów i tradycji z różnych zakątków globu. Camila to dziewczyna odważna, pewna siebie i otwarta na wyzwania. Wierzy, że prawdziwe piękno promieniuje z życzliwości, pewności siebie i odwagi.
Jak zagłosować na Camilę?
Chcesz wspierać Camilę w jej drodze do tytułu? To proste! Wystarczy, że:
- Odwiedzisz stronę bielsko.biala.pl
- Znajdziesz zdjęcie Camili Walickiej (kandydatka nr 11)
- Oddasz głos na Camilę!
- Każdy może oddać jeden głos codziennie.

Głosowanie trwa do soboty, 24 maja do godz. 12.00. Wręczenie nagrody dla Miss Internetu oraz Miss Internetu Nastolatek 2025 nastąpi w trakcie gali w Bielskim Centrum Kultury w sobotę, 31 maja o godz. 18.00
Twoje wsparcie może okazać się kluczowe w walce o tytuł i sprawi, że młoda dziewczyna będzie mogła jeszcze bardziej realizować swoje pasje i marzenia.
Przeczytaj także

Akcja ratunkowa na Jeziorze Żywieckim: uratowano rannego łabędzia
14.06.2025 23:17
Lipowa: Historyczna i burzliwa sesja Rady Gminy
13.06.2025 11:18
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
13.06.2025 11:08
III Festiwal Ziemniaka w Żabnicy
13.06.2025 11:06
Zmarł śp. Jan Pawlus
13.06.2025 09:37