Koncert Perfect w Pensjonacie Nad Sołą. Archiwalne nagranie w sieci!

Jeszcze kilka lat temu na terenie Pensjonatu Nad Sołą ludzie korzystali nie tyko z basenu, ale również boiska oraz sceny, na której grały m.in. takie zespoły jak KULT, T-love czy Perfect!

Pensjonat Nad Sołą należał przed laty do Zakładów Papierniczych "Solali". Hotel, sala bankietowa oraz kompleks basenów czyniły ten obiekt bardzo atrakcyjnym i chętnie wybieranym do m.in. organizacji wesel. W latach 90-tych ubiegłego stulecia kompleks przejął prywatny właściciel. "Pensjonat Nad Sołą" został unowocześniony i jako jeden z pierwszych tego typ obiektów w naszym regionie posiadał monitoring. Niestety z biegiem czasu Pensjonat Nad Sołą podupadał i ostatecznie został zajęty przez komornika i popadał w coraz większą ruinę. Ostatnie miesiące przyniosły jednak nadzieję dla tego miejsca, gdyż obiekt został zakupiony przez nowego inwestora.

Z lat świetności Pensjonatu Nad Sołą zachował się film w jakości VHS, przedstawiający koncert Perfect w tym miejscu z roku 1997. Nagranie można obejrzeć w serwisie Youtube.

https://youtu.be/nTs572W83SY

https://youtu.be/7ZQHNLAPgFw

Kto z Was pamięta te czasy? A może ktoś z Was uczestniczył w tym koncercie? Podzielcie się z nami w komentarzach!

Autor: KP


Drukuj   E-mail