Kultura

Alter Folk Festival to całkiem nowa inicjatywa na kulturalnej mapie naszego regionu. Jej celem jest prezentacja muzyki artystów, których twórczość nawiązuje do tradycji szeroko rozumianych, alternatywnych, głównie akustycznych brzmień i wyróżnia ją całkowicie autorski charakter. Podczas pierwszej edycji imprezy, która odbędzie się w Żywcu w dniach 13-14 września 2013 zagrają: pochodzący z Australii songwriter Phillip Bracken,  żywiecko-ostrzeszowski duet Oh Ohio, Tomasz Osiecki sitarzysta łączący tradycyjne hinduskie brzmienia z subtelną elektroniką oraz Leaky Boat, akustyczny projekt warszawskiego muzyka i poety Piotra Mazurka.

Serdecznie Zapraszamy!

Organizatorzy: Solhojd Music & DeKaffe

alter folk festival

PROGRAM:

13 Września (piątek) godz. 19:30

Ragaboy LIVE act (PL)

Leaky Boat (PL)

14 Września (sobota) godz. 19:30

Oh Ohio (PL)

Phillip Bracken (AU)

Miejsce: Ul. Zamkowa 2

Bilety w cenie:

15 PLN (pojedynczy dzień)

28 PLN (karnet dwudniowy)

W związku z Festiwalem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest dwudniowy karnet na Alter Folk Festival dla jednej osoby. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Z kim współpracował na scenie oraz w studiu Tomasz "Ragaboy" Osiecki?

Odpowiedzi przysyłajcie na redakcyjnego maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   z dopiskiem "Alter Folk"

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 3 września, do godziny 19. Zwycięzcę podamy w komentarzu pod tą informacją oraz powiadomimy Ją/Jego mailowo.

Zapraszamy!