Kultura

Dopiero co opadły emocje po trzeciej edycji naszego Festiwalu, a na horyzoncie kolejny event sygnowany marką Hip-Hop Na Żywca! Za niespełna dwa tygodnie na dziedzińcu Piwiarni Żywieckiej odbędzie się suplement do festiwalu, którego głównymi wykonawcami będą TRZECI WYMIAR oraz WSRH (Shellerini / Słoń), oprócz wyżej wymienionych na scenie pojawią się także: Heavy Mental, Wicher x Diament oraz Atut / Dj Funky. Piwiarnia Żywiecka oraz zespół The Pryzmats w odpowiedzi na spore zainteresowanie ze strony uczestników przygotowywanych przez nich wydarzeń, postanowili zorganizować dodatkowe koncerty i zaprosić wykonawców, o których zabiegano w licznych komentarzach. Hip-Hop Na Żywca - Suplement 2013 będzie doskonałą okazją aby tuż po inauguracji nowego roku szkolnego, móc jeszcze raz poczuć klimat wakacyjnych imprez hip-hop'owych, a poprzez towarzyszące temu emocje naładować swoje "akumulatory". Do zobaczenia 7 września o godzinie 18:00 w Piwiarni Żywieckiej.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: hip hop

W związku z powyższym portal www.ŻywiecInfo.pl przygotował dla Was konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na imprezę.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jak się nazywa wykonawca,  który pojawi się na Hip-Hop na Żywca Suplement a znany jest jako Sheller lub Mały Szelma? Podajcie imię i nazwisko i do jakiego zespołu obecnie należy.

Odpowiedzi przysyłajcie na redakcyjnego maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "Suplement"

Powodzenia!