Koncert Lady Pank w Amfiteatrze Pod Grojcem w Żywcu

Koncert Lady Pank w Amfiteatrze Pod Grojcem w Żywcu

Jest tylko jeden zespół w Polsce, który staje na wysokości zadania w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach. Twórcy największych polskich hitów, takich jak Zawsze tam, gdzie ty, Mniej niż zero i Kryzysowa narzeczona. Lady Pank połączy siły z Zalewskim, Nosowską i Brodką w wielkiej reaktywacji polskiej sceny koncertowej 2020 roku. Muzycy już w sierpniu zagrają na scenie Amfiteatru Pod Grojcem w Żywcu.

Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju. Dlatego Lady Pank, inspirując się jednym ze swoich hitów, wyrusza w trasę pt. Strach się bać, by zdjąć z naszych ramion troski i naładować potężną dawką pozytywnej energii!

Założony w 1982 roku zespół od samego początku istnienia święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Liczba hitów, jakie stworzyli Borysewicz i Panasewicz z zespołem, świadczy o niegasnącej sławie i ponadczasowości Lady Pank. Teraz przyjeżdżają do Was na ratunek z pozytywnym przekazem, rockandrollową mocą oraz dwoma wagonami przebojów, znanych Polakom od blisko czterech dekad.

Koncert Lady Pank w ramach trasy "Strach się bać".
8 sierpnia br., godz: 20.00
Amfiteatr Pod Grojcem w Żywcu

Bilety w sprzedaży:
https://adria-art.pl/a/LadyPankZywiec

Dolne sektory w cenie 100 zł miejsca numerowane
Górne sektory w cenie 70 zł miejsca nienumerowane

Zdjęcie: FB Lady Pank


Drukuj   E-mail