Nowe wydawnictwo "Szlaki Żywca. Przewodnik po Żywcu i atrakcjach turystycznych miasta"

Nowe wydawnictwo "Szlaki Żywca. Przewodnik po Żywcu i atrakcjach turystycznych miasta"
Niedawno ukazała się  książka. "Szlaki Żywca. Przewodnik po Żywcu i atrakcjach turystycznych miasta" autorstwa Grzegorza Szczepaniaka.
Książka zawiera opis 60 obiektów znajdujących się w naszym mieście, opis wszystkich szlaków turystycznych w mieście oraz informacje o Żywieckiej Koronie Beskidów. Wszystko w starannej szacie graficznej, z pięknymi zdjęciami autora, z bardzo ciekawymi opisami historycznymi. "Przewodnik" można już kupić m.in. w kawiarence "Przystań", w Oddziale Babiogórskim PTTK w Żywcu, a już wkrótce również w naszej informacji turystycznej znajdującej się w Muzeum Miejskim w Żywcu.
- Bardzo serdecznie dziękuję autorowi Grzegorzowi Szczepaniakowi za piękne opowiedzenie historii naszego miasta i zaproszenie wszystkich w piękną miejską przestrzeń. Stowarzyszeniu Żywiec miasto zmySŁÓW za wydanie tego świetnego przewodnika, we współpracy z Miasto Żywiec i Miejskie Centrum Kultury oraz dbałość o wszystkie szczegóły tego wydania, które jest dzisiaj piękną wizytówką naszego miasta - mówi burmistrz Antoni Szlagor.
Zdjęcie: UM Żywiec