Policjanci spotkali się z dziećmi

Policjanci z żywieckiej komendy w ramach działań profilaktycznych spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Celem spotkań jest uświadomienie młodym ludziom, że ich decyzje i wybory podjęte teraz, już za kilka lat mogą mieć wpływ na ich przyszłość zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. W czasie spotkań policjanci dużo miejsca poświęcają również na omówienie problematyki przestępstw narkotykowych, cyberprzemocy i hejtu.

Policjanci spotkali się z dziećmi

Kosmetyczka na wakacje - o czym pamiętać?

Wybierasz się na wakacje i wciąż się zastanawiasz, co umieścić w swojej kosmetyczce, by mieć nie tylko wszystko pod ręką, ale i ochronić swoje ciało? W tym artykule podpowiemy Ci, co powinno się znaleźć na obowiązkowej liście produktów kosmetycznych na wyjazd.
Kosmetyczka na wakacje - o czym pamiętać?

Pomagamy Oli!

Ola Drobisz to dziewczynka, która od pierwszych dni swojego życia codziennie walczy! W imieniu Najbliższych Olusi zwracamy się do naszych niezawodnych Czytelniczek i Czytelników z prośbą o pomoc.

Pomagamy Oli!

Jaki taboret fryzjerski wybrać do salonu?

Praca jako fryzjer ma wiele zalet - kontakt z klientem, okazje do poznania ciekawych ludzi, dużo możliwości rozwoju. Jednak nie jest tak bajkowa, jak by się mogło wydawać. Jako fryzjer spędzasz większość czasu w pracy na stojąco, przez co cierpią plecy i nogi, a po całym dniu czujesz się zmęczony i obolały. Jak temu zaradzić? Jest na to sposób!
Jaki taboret fryzjerski wybrać do salonu?

Stacja pogodowa na Jeziorze Żywieckim

Członkowie Klubu Żeglarskiego "Halny" zamontowali na Jeziorze Żywieckim stację pogodową, która wskazuje ważne informacje dla osób odpoczywających i uprawiających sport na akwenie i przy jego brzegach. 

Stacja pogodowa na Jeziorze Żywieckim
Image
© 2022 ŻywiecInfo.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie CRTZ
Wykonanie CRTZ Agency