Najnowsze

Co warto wiedzieć o zakupach na raty?

Często zdarza się, że duże wydatki są nieprzewidziane i nieplanowane. Zepsuta pralka wymaga wymiany? Nowa praca wymaga całkowicie odmiennego sprzętu i bardzo dobrego jakościowo laptopa? A może sprzęt z Twojego mieszkania do niczego już się nie nadaje i musisz koniecznie wymienić go na nowy? Na takie zakupy zazwyczaj nie mamy odłożonych pieniędzy, dlatego tak wiele osób korzysta z popularnych w ostatnim czasie zakupów na raty.

Co warto wiedzieć o zakupach na raty?

Raty a umowa zlecenie. Kto kupi na raty?

Zastanawiasz się czy kupisz cokolwiek na raty z umową zlecenie bądź inną umową cywilnoprawną? Jest to na pewno możliwe, ale warto pamiętać o kilku rzeczach. Sprawdź na czym polegają zakupy na raty, jak to wygląda w praktyce i w jaki sposób oceniana jest zdolność kredytowa wnioskujących o kupno na raty.

Raty a umowa zlecenie. Kto kupi na raty?

Czernichów. Kładka nad Sołą

W powiecie żywieckim znajdziemy wiele ciekawych miejsc i interesujących obiektów. Często nie zwracamy na nie uwagi, a tymczasem wiele miejsc wygląda o określonych porach roku lub dnia niesamowicie. Przykładem jest unikatowa na skalę Żywiecczyzny wisząca kładka, która znajduje się w Czernichowie. 

Czernichów. Kładka nad Sołą

Drinki bez alkoholu nie muszą być nudne!

Bezalkoholowe piwa i drinki to doskonała alternatywa dla klasycznych wysokoprocentowych napojów. Dzięki odpowiedniemu połączeniu smaków i profesjonalnemu przygotowaniu można stworzyć zupełnie nowe, przepyszne i orzeźwiające drinki bezalkoholowe lub też alternatywy dla popularnych drinków, jak na przykład Pina Colada czy Mojito.

Drinki bez alkoholu nie muszą być nudne!

Krótko i na temat - o modzie męskiej

Szafa męska dosyć często świeci pustkami, bo co jak co, ale faceci mogą wydawać na swój samochód czy gry sporo pieniędzy, ale zazwyczaj jakoś na ubrania im szkoda. Na szczęście można nie mieć dużej ilości ubrań, a przy tym zawsze i to niezależnie od sytuacji dobrze się prezentować.

Krótko i na temat - o modzie męskiej
Image