Smaki obu Ameryk w Żywcu

Smaki obu Ameryk w Żywcu

Od kilku tygodni przy ulicy Wesołej 71 w Żywcu możemy próbować wyjątkowych smaków rodem z Ameryki Południowej i Północnej. Street Food Wesoła 71 to obecnie dwa foodtrucki serwujące m.in. burgery wołowe, frytki belgijskie, quesadillę oraz burrito.

Street Food Wesoła 71 znajduje się przy centrum handlowym (obok Pepco i Biedronki) co daje możliwość zaspokojenia głodu przed lub po zakupach. Atutem nowopowstałego miejsca jest duży parking. Wszystkie dania przygotowywane są z najwyższej jakości produktów, dostarczanych przez lokalnych dostawców.

Miłośnicy burgerów z pewnością docenią autorskie sosy - niekwestionowanym hitem jest śliwkowy z chilli, który idealnie komponuje się z wysokiej jakości wołowiną. Fani frytek mogą odkryć wyjątkowy smak ziemniaków Bintje smażonych w dwóch temperaturach w wołowym tłuszczu. Do frytek również można wybrać jeden z autorskich sosów. Menu obu foodtrucków to również ukłon w stronę osób poszukujących ciekawych dań bez mięsa, gdyż w ofercie znajdziemy zarówno burgera, quesadillę oraz burrito w wersjach wege. Spróbujecie raz i będziecie chcieli tam wracać. Gwarantujemy!
Dania można także zamawiać z dowozem, dzwoniąc na numer telefonu: 536 164 622. Więcej informacji oraz menu mozna sprawdzić TUTAJ

/materiał partnera/

 


Drukuj   E-mail