Suknia ślubna w zależności od okazji

Suknia ślubna w zależności od okazji

Suknia ślubna w zależności od okazji? To możliwe!

Choć zdecydowanie przodującym faktem przy wyborze odpowiedniej sukni ślubnej jest jej krój, to jednak bardzo często warto również dobierać suknię ślubną w zależności od okazji. Nie mówimy tutaj oczywiście o tym, że suknię na ślub mamy ubrać na wystawną kolację, bal czy też inną okazję. Różne okazje, to w tym przypadku np. ciążowy brzuszek, czy ślub w innym miejscu niż standardowo nam znany kościół. Do takich okazji również bez najmniejszych problemów możemy dobrać suknię. Salon SuknieBoho.pl to jeden z najlepszych salonów, który w swojej ofercie ma jednakowo standardowe, proste suknie ślubne, ale również te na szczególne okazje.

Suknia ślubna na ciążowy brzuszek

Bez wątpienia największym wyzwaniem przy wyborze sukni ślubnej jest ciąża. Wprawdzie nie wyklucza ona żadnych propozycji, ale jednocześnie jest dużym wyzwaniem, ponieważ ciążowe brzuszki stale rosną. W takim przypadku warto zdecydować się na suknię, którą bez większych problemów będziemy mogli wyregulować, ponieważ ciężko przewidzieć jak zmieni się nasz brzuch, a zamawianie i kupno sukni na ostatnią chwilę to nie tylko zły pomysł, ale również ogromny stres. W przypadku kobiet ciężarnych warto zastanowić się nad suknią kroju empire. Dlaczego akurat ten fason? Przede wszystkim z uwagi na luźny krój, odcinany zaraz pod biustem, dzięki któremu Panie, chcące zakryć swój brzuszek będą całkowicie zadowolone.

Miejsce również ma znaczenie!

Nie tylko nasza figura ma ogromne znaczenie w przypadku wyboru sukni ślubnej. Miejsce składania sobie przysięgi małżeńskiej również ma ogromne znaczenie. W przypadku standardowego ślubu w kościele powinniśmy zwrócić uwagę na to, aby nie pokazać zbyt wiele. Idealnie sprawdzą się zatem propozycje, na które dodatkowo możemy narzucić bolerko oraz te, które nie eksponują przesadnie naszego biustu. W przypadku innych miejsc wybór należy tak naprawdę do nas, choć i tu warto rozważyć pozytywne i negatywne strony każdej kreacji. Drugim najczęstszym miejscem jest oczywiście urząd. Tutaj warto zdecydować się na suknię, która nie będzie krępować naszych ruchów i w której bez problemu poradzimy sobie z wejściem np. po schodach.

Suknia ślubna w plenerze

Ślub w plenerze, to wbrew pozorom bardzo częsta uroczystość. Jeśli marzy nam się ślub na plaży, to suknię warto dopasować do tego właśnie klimatu. Niezbyt dobrze sprawdzą się propozycje z długim trenem, który będzie tak naprawdę ciągle zbierał piasek. Dodatkowo cięższe suknie mogą sprawić, że nie damy rady dostatecznie się poruszać. W takim przypadku warto zatem postawić na lekkie oraz zwiewne suknie. Pamiętajmy jednak, że nawet w takim przypadku nie musimy rezygnować z różnych zdobień takich jak np. koronki. Jeśli z kolei zdecydowaliśmy się na ślub w parku lub innym zielonym miejscu, to warto zastanowić się nad sukniami, które nie są całkowicie białe. W takich miejscach łatwo bowiem o takie zabrudzenie sukni, które może nie zejść. Z kolei jeśli wybierzemy suknię w innym odcieniu bieli, ewentualne plamy mogą być praktycznie całkowicie niewidoczne.