Magazyn

Jakość pożycia intymnego uwarunkowana jest przez wiele czynników, m.in. przez stan zdrowia i styl życia. Za sprawą pewnych metod można jednak w szybki sposób poprawić satysfakcję seksualną swoją i partnera. Wśród nich znajdują się m.in. zabawki erotyczne.

Gadżety i akcesoria

Aby na trwałe poprawić jakość satysfakcji seksualnej, potrzeba wiele czasu i energii na wprowadzenie zmian w życiu i wyrobienie zdrowych nawyków. Stres, niewłaściwa dieta, kłopoty ze snem, zły stan zdrowia czy brak ruchu istotnie bowiem wpływają na libido, pewność siebie oraz kreatywność i wytrzymałość w sypialni. Zadowolenie intymne można jednak uzyskać w szybki, doraźny sposób. Wśród metod znajdują się m.in. zabawki erotyczne. To grupa produktów manualnych lub zasilanych elektrycznie, służących stymulacji wybranych obszarów ciała. Pozwalają one zarówno uprzyjemnić zbliżenie intymne poprzez zwiększenie intensywności doznań, jak i po prostu urozmaicić stosunek seksualny z partnerem. 

Zabawki erotyczne w szybki sposób wpływają na poprawę satysfakcji w relacji intymnej. Stanowią one ciekawą alternatywę dla biernych metod poznawania swoich potrzeb, fantazji i pragnień fizycznych. Umożliwiają odkrywanie upodobań, ale też wyznaczanie granic przyjemności. Przeznaczone są dla wszystkich par i singli, którzy chcą doświadczyć nowych, ekscytujących doznań wspólnie lub w pojedynkę. Stymulacja zewnętrzna i wewnętrzna z użyciem zabawek okolic intymnych zbliża również do siebie emocjonalnie partnerów. Dobroczynne działanie akcesoriów i gadżetów sypialnianych polega na intensywnym pobudzaniu zakończeń nerwowych pieszczonej okolicy, przez co dochodzi m.in. do zwiększenia miejscowego przekrwienia. Ponadto dzięki osiąganej przyjemności z dotyku i penetracji szybciej można uzyskać gotowość do zbliżenia i dłużej cieszyć się bliskością erotyczną. Poza zabawkami w sprawnym uzyskaniu gotowości do stosunku oraz w przedłużeniu czasu jego trwania i jakości pomaga odpowiednia farmakoterapia.

Leki

Farmaceutyki na potencję to jeden z szybkich sposobów poprawy satysfakcji seksualnej obu partnerów. Mechanizm działania tabletek tego typu polega przede wszystkim na usprawnieniu pracy układu krążenia. Substancje czynne w nich zawarte, m.in. witaminy i minerały, rozszerzają i rozluźniają naczynia krwionośne, zwiększając drożność żył. Dzięki temu przepływ krwi do ciał jamistych narządów płciowych jest sprawniejszy. Poza tym suplementy zwiększają wrażliwość nerwową na bodźce dotykowe okolic intymnych, a także regulują poziom testosteronu, co wpływa na funkcje poznawcze, intensywność doznań podczas zbliżenia oraz na potencję. 

Farmaceutyki są przeznaczone zwłaszcza dla mężczyzn, którzy zmagają się z impotencją o różnej etiologii oraz z trudnościami w utrzymaniu erekcji. Efekty dobroczynnego działania leków można zauważyć już kilkanaście minut po spożyciu pierwszej dawki. Oprócz osiągnięcia pełnej gotowości fizycznej tabletki korzystnie wpływają na nastrój użytkownika. Dodają mu energii i pewności siebie, odprężają go psychicznie. Warto przy tym pamiętać, że takie wspomagające wyroby medyczne nie wpływają na poziom libido, czyli na ochotę na stosunek seksualny. Farmaceutyki można oczywiście stosować razem z zabawkami erotycznymi.