Michał Cieślak będzie ćwiczył przed walką w Żywcu
Znany bokser Michał Cieślak będzie ćwiczył przed walką z Francisco Palaciosem w Żywcu.
2 kwietnia 2016 roku radomianin Michał Cieślak będzie walczył z Portorykańczykiem Francisco Palaciosem. Walka odbędzie się podczas gali Polsat Boxing Night w Krakowie. Pięściarz ma na swoim koncie 11 wygranych w wadze junior ciężkiej. Siedem razy wygrywał przed czasem. Trenerzy chwalą jego umiejętności oraz waleczność. 2 kwietnia Cieślak stoczy najważniejszą walkę w swojej karierze. Przeciwnikiem Cieślaka będzie Portorykańczyk, Francisco Palacios. Walka w Krakowie odbywać się będzie na dystansie 10 rund. W styczniu 2016 roku Michał Cieślak pojedzie na kilkudniowy obóz do Żywca, gdzie będzie się przygotowywał do walki. W planach przed walką ma także sparingi z Tomaszem Adamkiem.
Przeczytaj także
„Krew oddam na żywca!” – szlachetna akcja podczas Dni Żywca
10.06.2026 21:54
Taneczny sukces żywieckiej młodzieży w Czarnogórze. Formacje „Twister” i „Aqua Dance” zachwyciły na arenie międzynarodowej
10.06.2026 21:15
Dni Gminy Radziechowy-Wieprz 2026: Gwiazdą wieczoru zespół Baciary!
10.06.2026 20:13
Wielki koncert muzyki filmowej w Żywcu przeniesiony w plener – wstęp wolny dla wszystkich!
10.06.2026 16:23
Mali górale z Gminy Świnna zachwycili jury! Za nami XXIII edycja konkursu „Jestem Góralem”
10.06.2026 14:43
