Oferty sponsorowane
Już niebawem odbędą się Dni Otwarte w Leonardo School w Żywcu! Podczas Dni Otwartych najmłodsi będą mogli skorzystać z bezpłatnych lekcji pokazowych. 
Dni Otwarte w Leonardo School w Żywcu, która znajduje się przy Placu Mariackim 3 odbędą się 10 i 17 września w godzinach od 9.00 do 12.00. 
Warto wspomnieć, że robot językowy EMYS będzie rozdawał małym uczestnikom popcorn i drobne upominki. 
Lekcja pokazowa będzie bezpłatna - zajęcia są przeznaczone dla dzieci już od 2 roku życia.
 
Szczegółowy harmonogram poniżej:
09:00-10:00 metoda Leo English (dzieci 2-4 lat)
10:00-11:00 metoda Leo English (dzieci 5-7 lat)
11:00-12:00 metoda Leo English (dzieci 8-10 lat)
 
Podczas zajęć odbędą się animacje, pokazy magii, losowanie nagród,będą także gadżety reklamowe oraz mówiący długopis i robot.
Jak informują organizatorzy: Posiadamy jedynego takiego w Żywcu i okolicy robota do nauki języka angielskiego EMYS, który budzi nie tylko fascynacje w maluchach, ale także angażuje w rozmowy po angielsku. To nowość w Polsce, dlatego postaraliśmy się o nią w trosce o najlepsze metody nauczania dla Twojej pociechy.
 
Podczas lekcji pokazowych zaprezentowane zostaną następujące metody nauczania:
 
 
LEO ENGLISH – Angielski wszystkich zmysłów dla dzieci w wieku 2-10 lat
To wyjątkowa metoda nauczania języka angielskiego, skierowana już do dwulatków. Opracowali ją wyszkoleni lektorzy, psycholodzy dziecięcy, a także metodycy, co pozwoliło na połączenie aspektu nauki z aktywnymi zadaniami.
Jest to przyjemna i prosta metoda nauczania angielskiego, wypełniona kompletnymi materiałami dydaktycznymi w postaci płyt CD z bajkami i piosenkami 🎶, klocków edukacyjnych, czy gier planszowych, co pozwala na przyciągnięcie uwagi nawet najbardziej wymagających maluchów. Zamiast nużącej nauki, dzieci poznają język w formie zabaw i różnych angażujących aktywności. 
 
 LEO MANIAK – dla uczniów szkoły podstawowej
To wyjątkowy program stworzony specjalnie dla Twojego dziecka, aby rozbudzić i rozwinąć wszystkie jego zdolności. Unikalna kompozycja zajęć kładzie nacisk na najbardziej skuteczne metody efektywnej nauki, dzięki którym Twoje dziecko bez problemu przyswoi ortografię, zacznie płynnie czytać, samodzielnie notować, korzystać z technik pamięciowych oraz rozwinie swoją koncentrację.
 
Co więcej podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać z wyjątkowych promocji. 
 
Aby wziąć udział w Dniach Otwartych trzeba wypełnić formularz na stronie: