Oferty sponsorowane

Planujesz ślub i szukasz kamerzysty? A może interesuje Cię reklama Twojej działalności poprzez krótki i dynamiczny teledysk? Firma z branży mediów funkcjonująca w Naszym powiecie zadba o Twój idealny film.

Młody zespół, duża pomysłowość oraz staranna praca w postprodukcji nad każdym zleceniem - właśnie to cechuje R2 Films. Jak opowiada założyciel - praca na ślubach to ich specjalność i wisienka na torcie, jednak zmiana klimatu na salon fryzjerski, restaurację, prezentacja nieruchomosci czy pokazy samochodowe to również usługi , które wykonują z wielką przyjemnością.

Specyfika filmów ślubnych wymaga dużego zaangażowania i skoncentrowania - większość rzeczy dzieje się tylko raz i nie można ich powtórzy
. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jakie na nas ciąży - dodaje. Filmy reklamowe dają nam wiekszą swobodę działania - tutaj pracujemy w różnych warunkach, wszystkie sceny da się powtórzyć i dostosować do wymagań klienta.

Klienci branży ślubnej na pewno znajdą coś dla siebie. W repertuarze firmy znajdziemy takie propozycje jak teledysk ślubny (trwający zazwyczaj od 3 do 7 minut) , film długi (45 do 90 min) , trailer (1 do 2 minut), podziękowania dla rodziców (w formie teledysku lub reportażu) oraz film z sesji plenerowej (w formie teledysku). Każdy z poszczególnych produktów można zamawiać osobno, bądź łączyć w tzw. Pakiety filmowe.

W ofercie reklamowej firma oferuje trailery krótkie - do 1 minuty, średniej długości od 1 do 2 minut oraz trailery długie, trwające od 2 do 4 minut. Dostępne są również filmy - reportaże.

Więcej informacji oraz przykładowe portfolio możecie Państwo znaleźć na stronie www.r2films.pl