Ruch to zdrowie! Zajęcia fitness dla kobiet w ciąży!

Ruch to zdrowie! Zajęcia fitness dla kobiet w ciąży!

Ciąża to niezwykły czas w życiu każdej kobiety. W organizmie zachodzi szereg zmian, które mają za zadanie stworzyć odpowiednie warunki do rozwoju nowego życia. Warto w tym czasie podjąć aktywność fizyczną, by zapobiec m.in bólom dolnego odcinka kręgosłupa. Do tej pory w naszym mieście nie było specjalnych zajęć fitness dla kobiet w ciąży, dlatego też większość mam musiała ćwiczyć w zaciszu domowym. Teraz taką możliwość będziemy mieć na zajęciach w Szkole Tańca i Ruchu Dance 4 You!

Ruch, rozciąganie i relaks sprawiają, że kobiety w ciąży rzadziej odczuwają dolegliwości związane z ciążą, do których należą m.in bóle pleców, obrzęki czy żylaki. Według zalecenia wydanego przez Amerykańskie Kolegium Położników i Ginekologów większość kobiet może uprawiać ćwiczenia w umiarkowany sposób przez cały okres ciąży i w okresie poporodowym aby utrzymać sprawność układu krążenia, oddechowego i mięśniowego. 

W lutym ruszają zajęcia dla kobiet w ciąży w Szkole Tańca i Ruchu Dance 4 You w Żywcu. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet, które są minimum w 3. miesiącu ciąży. 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 7 lutego br. o godzinie 11.00 w siedzibie szkoły przy ul. Dworcowej 16 w Żywcu. 

Zapisy pod numerem telefonu: 500 287 898 lub 500 287 899

Warto podkreślić, że dzięki ćwiczeniom kobiety szybciej po porodzie wracają do formy oraz sylwetki sprzed ciąży.

/materiał partnera/


Drukuj   E-mail