Oferty sponsorowane
Szkoła Języka Angielskiego Edu House rozpoczęła rekrutację na kolejny rok szkolny. W ofercie znajdują się kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a nawet firm. 
 
W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych, w szczególności języka angielskiego jest bardzo ważna. To właśnie język angielskii uznawany jest za najpopularniejszy język obcy na świecie, zna go około 1,5 miliarda mieszkańców wszystkich kontynentów. Korzyści z nauki języka są ogromne, dlatego nie warto zwlekać z jego rozpoczęciem i zacząć działać już teraz. 
Znajomość języków zwiększa nasze szanse na rynku pracy, ułatwia podróżowanie po świecie, co więcej poprawia sprawność naszego umysłu i pozytywnie wpływa na zdrowie. 

Szkoła Języka Angielskiego Edu House oferuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzone są w dwóch siedzibach - Gminnym Ośrodku Kultury w Łodygowicach oraz w Szkole Podstawowej nr 2 w Szczyrku. Warto wspomnieć o dogodnej lokalizacji, dzięki której unikniemy korków w centrum np. Żywca. 
 
Lekcje języka angielskiego odbywają się w oparciu o autorskie podręczniki i materiały dydaktyczne. Nauka traktowana jest jak proces, a metody oraz poziom nauczania dobierane są indywidualnie do możliwości danej osoby. Podczas lekcji stosowane są wzmocnienia pozytywne, dzięki czemu pokonywane są wewnętrzne bariery ucznia. 
 
Co ważne duży nacisk kładzony jest na konwersację, na zajęciach uczniowie komunikują się wyłącznie w języku angielskim. Nauka odbywa się na autentycznym materiale np. jeśli zajęcia dotyczą tematyki domu, na lekcji wykorzystywana jest makieta domu, dzięki temu uczniowie szybciej zapamiętują i uczą się nowych rzeczy. Stosowane są metody i techniki dzięki, którym uczniowie poznają i utrwalają nowe słownictwo, uczą się praktycznych zwrotów i struktur. Biorą także udział w międzynarodowych projektach anglozjęzycznych. Stałym elementem zajęć są również gry i zabawy językowe. Lekcje wspomagane są także przez native speakerów online lub bezpośrednio na zajęciach. 
 
 
Dwa razy w roku organizowane są warsztaty kulturowe, które trwają od 2-3 godzin. Podczas warsztatów uczestnicy mają możliwość poznać święta brytyjskie czy amerykańskie. Zajęcia opierają się także na grach i zabawach. 
Nowością są zajęcia prowadzone w oparciu o brytyjską litaraturę dziecięcą. Odbywają się także przedstawienia teatralne dzięki współpracy szkoły z teatrem z Bristolu. 
 
W Szkole Języka Angielskiego Edu House prowadzone są także zajęcia przygotowujące do egzaminu ośmioklasisty czy matury podstawowej oraz rozszerzonej. Na lekcjach duży nacisk kładziony jest na technikach zdawania egazminu, ale tak, aby pomimo skupienia na egzaminacyjnych zadaniach, zajęcia nie traciły na swojej atrakcyjności, a ich tematyka była dostosowana do zainteresowań. Dzięki temu Edu House posiada bardzo wysokie wyniki w egzaminie 8-klasisty.
 
Szkoła przygotowuje do egzaminów Cambridge:
  •  B2 First (FCE),
  •  C1 Advanced (CAE),
  •  C2 Proficiency (CPE),
  •  BEC,
  •  TOEFL – dla osób chcących studiować w Ameryce Północnej,
  •  TELC – honorowany w Europie,
  •  IELTS – dla chcących pracować lub studiować za granicą,
  •  KET i PET dla dzieci i dorosłych,
  •  Pre A1 Starters, A1 Movers, A1 Flyers,
  •  Certyfikaty biznesowe – EFB, LCCI, TOLES (dla prawników), TOEIC.
 
 Organizowane są także zajęcia dla osób dorosłych, z powodzeniem w szkole działa grupa seniorów. Na zajęciach dla dorosłych największy nacisk kładziony jest na płynną komunikację.

 Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Szkoły Jezyka Angielskiego Edu House oraz na facebooku

 Informacje możecie również uzyskać pod numerem telefonu: 
 
 +48 608 596 549
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „O Edu House SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Zapraszamy do SP2 w Szczyrku i GOK w łodygowicach! 608596549 a”