Oferty sponsorowane

W 2019 roku został otwarty nowoczesny gabinet stomatologiczny w Żywcu „Stomatologia Pod Górą”. Pomimo tego, że jest to nowe miejsce na mapie Żywiecczyzny to gabinet posiada już wielu zadowolonych klientów. Dlaczego?

  • „Stomatologia Pod Górą” to komfortowy gabinet dentystyczny, który mieści się w centrum Żywca

  • Każdemu pacjentowi zapewnia profesjonalne leczenie, gwarantując najwyższe standardy i rezultaty

  • Do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, traktując go z uwagą i troską

  • Gabinet dentystyczny jest przyjazny dla najmłodszych

  • Oferuje kompleksowe usługi z zakresu stomatologii, co więcej posiada najnowszy system do wybielania zębów i naprawy szkliwa. Zęby są bielsze o kilka tonów już w dwie godziny

Ciepła i rodzinna atmosfera

Gabinet „Stomatolgia Pod Górą” został otwarty w 2019 roku. Znajduje się w centrum Żywca przy ulicy Pod Górą 24. Miejsce to powstało jako połączenie rodzinnych tradycji oraz pasji. Prowadzone jest przez Mamę oraz Córkę. Jak zaznacza Gabriela Wójcik: Moja Mama wnosi do gabinetu sporo wiedzy oraz doświadczenia, ja znowu interesuje się nowoczesną technologią i dzięki temu świetnie się uzupełniamy. Zyskują na tym także nasi pacjenci, którzy mogą liczyć zarówno na profesjonalną obsługę z zastosowaniem innowacji dentystycznych jak i rzetelną ocenę stanu uzębienia. 

Zespół pracujący w gabinecie składa się z dentystów, protetyków, chirurgów stomatologicznych, techników oraz higienistek, którzy na bieżąco poszerzają swoją wiedzę z zakresu usług dentystycznych.

Pogotowie stomatologiczne

Warto wspomnieć, że w gabinecie działa pogotowie stomatologiczne. Jeśli w nocy lub poza godzinami pracy „Stomatologii Pod Górą” czy też w święta, kiedy gabinety są zamknięte rozboli Cię ząb, nie musisz już czekać do rana czy do dnia w którym dentysta będzie mógł Ci pomóc. Możesz skorzystać z pomocy doświadczonych dentystów, o każdej porze dnia i nocy, zwłaszcza kiedy ból jest tak silny, że nie damy rady wytrzymać.

Stomatologia Pod Górą” przyjazna każdemu pacjentowi

Personel pracujący w gabinecie podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Komfort i dobre samopoczucie pacjentów jest jednym z najważniejszych priorytetów. Istotną działalnością gabinetu jest także leczenie oraz wizyty adaptacyjne najmłodszych. Leczenie odbywa się za pomocą nowoczesnej metody tzw. „gazu rozweselającego”. Co więcej, w „Stomatologii Pod Górą” najmłodsi znajdą również swój kącik, tak by wizyta była jak najbardziej komfortowa.