Oferty sponsorowane

Po kilkumiesięcznej przerwie piwiarnia i restauracja znajdujące się na terenie Browaru Żywiec, otworzyły się pod szyldem The Legendary Żywiec Pub & Restaurant. Na gości czeka wiele nowości, a wśród nich nowe menu oraz interesująca oferta, nie tylko gastronomiczna. 

The Legendary Żywiec Pub & Restaurant mieści się przy ulicy Browarnej 88 i podzielony jest na Pub i Restaurację. W ofercie Pubu znajdziemy różnorodne rodzaje napojów oraz ciekawe przekąski wypiekane na miejscu np. podpłomyki alzackie i precle bawarskie. Pub i restauracja podzielone są ogródkiem, które są przestrzenią wydarzeń kulturalnych i integracyjnych. Co ważne są to miejsca otwarte dla początkujących artystów, którzy chcą pokazać się szerszemu gronu odbiorców. 

W zabytkowych wnętrzach Browaru mieści się także restauracja. W ofercie lokalu znalazły się dania kuchni polskiej i światowej. Od poniedziałku do piątku Restauracja oferuje zestawy lunch’owe, które składają się z wyśmienitej zupy, drugiego dania, deseru i napoju. Lokal dysponuje dużą przestrzenią, która pozwala na organizację imprez okolicznościowych i eventów firmowych.

Lokal otworzył się po przerwie w maju, a właściciele mają w planie wiele ciekawych rozwiązań, zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. W tym roku wprowadzona zostanie karta przeznaczona dla mieszkańców Żywiecczyzny, uprawniająca do atrakcyjnych rabatów. The Legendary Żywiec Pub & Restaurant wychodzi także z ciekawą inicjatywą dla przedsiębiorców, którzy będą mogli spotkać się w Klubie Biznesowym Avangarda i skorzystać z możliwości organizacji spotkań biznesowych.

Turyści natomiast będą mogli skorzystać z biletów do muzeum, połączonych z obiadem w The Legendary Żywiec Restaurant.

Wkrótce w miejscu tym powstanie plac zabaw i strefa przeznaczona dla najmłodszych. 

W patio przynależącym do pubu planowane jest miejsce z paleniskiem na ognisko, z którego będą mogli korzystać goście. Po wcześniejszym zgłoszeniu lokal udostępnia drewno i akcesoria potrzebne do organizacji ogniska. 

Ofertę będzie można sprawdzić już wkrótce podczas oficjalnego otwarcia. The Legendary Żywiec Pub & Restaurant zaprasza już 2 czerwca na zabawę taneczną, a 3 czerwca na Piknik Rodzinny z licznymi atrakcjami dla najmłodszych.