Trwa promocja na materace z Meble Quality!

Trwa promocja na materace z Meble Quality!

Na nasz sen oddziałuje wiele czynników. Po dobrze przespanej nocy jesteśmy pełni energii i gotowi do tego by podjąć wyzwania w nowym dniu. Dlatego też jednym z najważniejszych czynników wpływających na to czy budzimy się wyspani jest dobrze dobrany materac. 

Jeśli budzimy się rano zmęczeni i z bólem pleców to najwyższy czas na zmianę materaca. Na rynku dostępnych jest wiele modeli. Mamy do wyboru materace miękkie, twarde, piankowe, sprężynowe, rehabilitacyjne czy takie, które posiadają właściwości pomagające dłużej utrzymać je w dobrym stanie oraz czystości. 

Wybór odpowiedniego materaca zależy od tego w jaki sposób śpimy, a także od budowy naszego ciała. Jeśli nie wiecie jaki materac będzie dla Was najlepszy możecie udać się do salonu Meble Quality znajdujacego się przy ul. Fabrycznej 19 w Żywcu. 

Promocja do końca marca

Obecnie w Meble Quality trwa promocja na materace piankowe termoelastyczne oraz wysokoelastyczne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów możemy mieć pewność, że rano wstaniemy wypoczęci. Materace, które są obecnie w promocji idealnie dopasowują się do kształtu ciała, niezależnie od pozycji w której śpimy. W ofercie dostępne są materace mające zastosowanie w profilaktyce medycznej m.in pełnią podporę dla kręgosłupa i mięśni, dzięki czemu pełnią istotną rolę w terapii odleżynowej. Warto dodać, że wszystkie te materace są certyfikowanym produktem medycznym, dzięki czemu gwarantują użytkownikom zdrowy, komfortowy sen. W Meble Quality znajdziemy także materace wykonane z najwyższej jakości piany oraz z innowacyjnymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest wewnętrzna przekładka, dzięki której w naszym materacu nie ma możliwości dla rozwoju roztoczy, pleśni czy grzybów i bakterii. 

Co więcej wszystkie zastosowane półprodukty pochodzą z terenu Unii Europejskiej i posiadają pełne atesty.

W aktualnej ofercie sklepu mamy możliwość zakupu materacy -20% do końca marca. 

W Meble Quality możemy zakupić wymarzone przedmioty dzięki ratom 0%. Warto wspomnieć, że firma dostarcza asortyment na teren całego kraju.

Wszystkie rzeczy możemy zamówić również online.  Link do sklepu jaki prowadzi firma TUTAJ.

Salon Meble Quality znajduje się przy ul. Fabrycznej 19 w Żywcu i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-17.00 oraz w soboty w godzinach: 9.00-14.00.

Więcej znajdziecie na stronie MEBLE QUALITY