Oferty sponsorowane

Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad tym czy i gdzie przyciemnić samochodowe szyby, wybierzcie firmę Auto Szyby Żywiec, która zlokalizowana jest na ulicy Lelewela w Żywcu. Już teraz dla wszystkich naszych Czytelników rabat na usługę! 

Auto Szyby Żywiec Lelewela działają na żywieckim rynku od przeszło dwudziestu lat. Zajmują się głównie wymianą, a także naprawą szyb samochodowych w każdym pojeździe, zarówno osobowym jak i dostawczym. Firma potrafi także dorobić szybę na wymiar do pojazdów lub urządzeń budowlanych. Warto zaznaczyć, że na magazynie znajduje się kilkaset szyb dostępnych od razu, a ponad piętnaście tysięcy do zamówienia z czasem oczekiwania do dwóch dni. Oprócz naprawy oraz wymiany w zakładzie przyciemnimy także szyby. Przyciemnianie szyb wykonywane jest od 3 do 4 godzin, w większości przypadków metodą kompletnie bezinwazyjną, czyli bez rozbierania tapicerki i wyciągania szyb! Jest to szczególnie ważne w samochodach nowych, które są na gwarancji.

Przedsiębiorstwo w swojej ofercie posiada folie renomowanych firm, które posiadają gwarancję producenta. Materiał, który zakładany jest na szyby jest odporny na zarysowania oraz ekspozycję na promienie słoneczne. Warto dodać, że Auto Szyby Żywiec Lelewela jako warsztat posiada własny atest, dlatego też możliwe jest atestowane przyciemnianie szyb.

autoszyby.jpg

A dlaczego warto przyciemnić szyby samochodowe?

Bardzo często kierowcy decydują się na przyciemnienie szyb samochodowych wyłącznie ze względów estetycznych. To jednak nie jest jedyna korzyść, przede wszystkim przyciemnianie szyb zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo kierowców jak i pasażerów.

Przyciemnianie szyb m.in:

- mniejsza nagrzanie samochodu w okresie letnim,

- zwiększa naszą prywatność - zwłaszcza przyciemnienie szyb tylnych,

- zapobiega rozpryskowi szyby i skaleczeniom,

- chroni przed promieniami UV.

W ciągu ponad 20 lat firma Auto Szyby Żywiec Lelewela zdobyła doświadczenie oraz kompetencje, które są doceniane przez mieszkańców powiatu. Kwalifikacje zawodowe, zaangażowanie w pracę, dobra atmosfera w firmie, przystępne ceny, krótkie terminy realizacji, a także używanie materiałów najwyższej jakości od wiodących producentów przekładają się na wysoki poziom usług i przyjazne relacje z klientami. Nadmienić należy, że właściciele każdego klienta traktują indywidualnie, dlatego też często godziny pracy dostosowane są bezpośrednio do niego. Dlatego też posiada ponad 250 pozytywnych opinii Google! 

autoszybyzywiec.png

W skrócie firma Auto Szyby Żywiec zajmuje się:

  • sprzedażą (szyb, uszczelek, akcesoriów i narzędzi do montażu),
  • montażem szyb samochodowych (na życzenie istnieje możliwość dojazdu do klienta na terenie Żywca i okolic),
  • naprawą szyb samochodowych,
  • przyciemnianiem szyb w Żywcu od ponad 10 lat.

Więcej o wymianie szyb przeczytacie TUTAJ, przyciemnianiu szyb TUTAJ oraz TUTAJ

Firmę można znaleźć również na Facebooku TUTAJ

UWAGA! DO KOŃCA ROKU DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW PROMOCJA - 10% NA USŁUGI PRZYCIEMNIANIA SZYB. WYSTARCZY PODAĆ HASŁO "ZYWIECINFO" 

Dla posiadaczy Karty Mieszkańca 5% rabatu. 

Auto Szyby w Żywcu  - Protint Michał Ziemba

ul. Lelewela 15

Godziny otwarcia codziennie od 8:30 do 18:30

Sobota od 8:30 do 14:30

Kontakt pod numerem telefonu: 880 660 661               

 96375835_3070816962969112_7867133188546494464_n.jpg