Zahir Kebab w świątecznej odsłonie – konkurs

Zahir Kebab w świątecznej odsłonie – konkurs

Na mapie żywieckich lokali znajduje się wiele miejsc oferujących orientalne potrawy. Jednak niewątpliwie wartym polecenia lokalem jest Zahir Kebab, który w naszym mieście znajduje się w dwóch miejscach Jeden z nich zlokalizowany jest na ul. Kościuszki, a drugi w samym centrum miasta, na żywieckim rynku. 

  • Dwa lokale w Żywcu
  • Mega świąteczne promocje
  • Świąteczny konkurs Zahir Kebab i ŻywiecInfo
  • W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Zahir Kebab przygotował dwie świąteczne promocje.

Jeśli nie macie pomysłu na prezent pod choinkę możecie bliskim podarować bony podarunkowe, które mają różne wartości 30 zł, 50 zł i 100 zł. Bon możemy również podarować z innej okazji np. imienin czy urodzin.
Druga ze świątecznych promocji skierowana jest do naszych najmłodszych i nie tylko!. Do każdego zamówienia, które jest realizowane na miejscu możemy otrzymać zdrową przekąskę w postaci musu Zahirek.
Warto dodać, że Zahir Kebab realizuje zamówienia zarówno na wynos i jak z dowozem. Wszystkie potrawy przygotowywane są w 100% z polskich produktów. Codziennie dostarczane są świeże warzywa, które pracownicy przygotowują bezpośrednio przed spożyciem. Na uwagę zasługuje również sos, przygotowywany według unikalnej receptury, dzięki czemu nadaje przygotowywanym daniom jedyny w swoim rodzaju smak.