Oferty sponsorowane

 Aktywność fizyczna to zdrowie, wszyscy o tym wiemy. Obiecujemy sobie, że zaczniemy się więcej ruszać, ćwiczyć, biegać. Od jutra, od wiosny, od nowego roku. Zazwyczaj tracimy motywację po kilku treningach, a tylko nielicznym udaje się prowadzić aktywny tryb życia. Teraz może być inaczej, a potrzebujemy na to zaledwie 36 minut!

Aktywność fizyczna, ruch oddziałuje w dużym stopniu na nasze samopoczucie i zdrowie. Poprawia nastrój, rozwija sprawność, elastyczność i wytrzymałość naszego ciała, wzmacnia system immunologiczny, ale też zbawiennie wpływa na nasze zdrowie psychiczne. Redukuje stres, a poprzez ruch lepiej zasypiamy. 

Jeśli nie mamy za dużo czasu, a chcemy sobie zapewnić ćwiczenia, które działają całościowo na nasz organizm, warto się zapoznać z unikatową ofertą Butikowego Studia Treningu 36 MINUT, które znajduje się w Żywcu przy ulicy Kościuszki 29 (w budynku byłej strażnicy). Jest to jedyne takie miejsce w województwie śląskim oraz w Małopolsce. 

Na czym polega trening 36 MINUT?

Już po nazwie można wnioskować, że trening trwa 36 minut. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań w tak krótkim czasie aktywizuje on największe grupy mięśniowe, poprawia kondycję i korzystnie wpływa na postawę ciała oraz kręgosłup. 

Twórcy tego konceptu zalecają regularne treningi sześć-osiem razy w miesiącu (pomiędzy nimi powinna następować przynajmniej dwudniowa przerwa w celu regeneracji). Przed pierwszym treningiem każda osoba ma indywidualne spotkanie z fizjoterapeutą, który przygotowuje plan ćwiczeń obwodowych oraz dobiera optymalne obciążenia i ustawienia z uwzględnieniem naszych możliwości i celów. Ćwiczymy na urządzenia ustawionych w kole. W okręgu mamy dwanaście przyrządów, ale trenujemy tylko na ośmiu z nich. W czasie pełnego obwodu wykonujemy sześć ćwiczeń siłowych i dwa kardio, w ciągu 36 minut robiąc dwa cykle.

zywiec362.jpg

Dzięki treningowi 36 MINUT szybko zauważymy – i zmierzymy! – efekty swojej pracy. Po każdym cyklu treningowym fizjotrener podsumowuje miniony okres treningowy, co z pewnością motywuje do dalszej pracy.

36 minut dwa razy w tygodniu – tyle wystarczy, by zaktywizować najważniejsze partie mięśni, poprawić kondycję, zyskać zdrowie i doskonałe samopoczucie. 

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki Butikowe Studio Treningu 36 MINUT Żywiec przygotowało bezpłatny trening wprowadzający z dwoma tygodniami treningów za darmo.

Zapisy: https://36minut.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: 533 122 877

Więcej informacji możecie znaleźć na FB 36 minut w Żywcu.