Otwarty trening piłkarski Górala Żywiec

Otwarty trening piłkarski Górala Żywiec

W Klubie Góral Żywiec wykonano kapitalny remont zaplecza. Ponadto Klub organizuje otwarty trening piłkarski.

"W okresie trwającej kwarantanny polskiego sportu w naszym klubie nie próżnowaliśmy, wykonując kapitalny remont naszego zaplecza technicznego, zespolonego ze stadionem przy ulicy Tetmajera 50 w Żywcu - Zabłociu. Remont jest już na ukończeniu, a więc na dzień 30 maja (sobota) 2020 roku, zapraszamy na godzinę 15:00 wszystkich zainteresowanych na otwarty trening piłkarski, który odbędzie się na boisku naszego stadionu przy ulicy Tetmajera 50" - informuje Klub Góral Żywiec.

"Każdego zainteresowanego sprawdzeniem poziomu swoich umiejętności piłkarskich i z czasem rozwijania ich pod okiem wykwalifikowanych trenerów naszego klubu.

Wszystkich którzy czują „duszę Górala” i chcieliby w przyszłości związać się z naszym klubem, któremu od lat kibicuje znakomicie zorganizowana grupa fanów.

W tym miejscu warto podkreślić, że treningi w naszym klubie prowadzi Bartosz Woźniak, znany z pracy na co dzień w BTS Rekord Bielsko-Biała.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na otwarty trening i mamy nadzieję, że trenując u nas przeżyjesz prawdziwą piłkarską przygodę!" - czytamy w ogłoszeniu.

Sobota 30 maja 2020 r.

Godzina 15:00

Stadion Górala Żywiec, ul. Tetmajera 50


Drukuj   E-mail