Ukazała się broszura podsumowująca program Góroterapia

Ukazało się wydawnictwo “Realizacja Programu Góroterapia 2019 – 2023 r.”, czyli podsumowanie 5-letniego Programu Terapii Górami w Środowiskowym Domu Samopomocy w Pewli Wielkiej.
Znajdziemy tam relacje z terapeutycznych wycieczek górskich oraz górskiej terapii zajęciowej, która odbywała się w Ośrodku oraz innych miejscach. Zawarte tam informacje mogą być inspiracja dla każdego, kto będzie zainteresowany tą formą wsparcia, oraz będzie pomocna w integracji środowiska terapeutów naturą. ŚDS w Pewli Wielkij zachęca do kntaktu wszystkie ośrodki wsparcia osób z niepełnosprawnością (Środowiskowe Domy Samopomocy , Warsztaty Terapii Zajęciowej, Domy Pomocy Społecznej) a także do dzielenia się doświadczeniem w jaki sposób środowisko górskie pozytywnie wpływa na każdego z nas.
Program Goroterapia prowadzony w Środowiskowym Domu Samopomocy w Pewli Wielkiej jest pierwszym w Polsce kompleksowym działaniem terapeutycznym opartym o środowisko górskie.
Więcej informacji:
https://www.goroterapia.pl/wydawnictwo-realizacja-programu-goroterapia-2019-2023-r/
Przeczytaj także

Wyskakane zakończenie ferii – Zimowy Festiwal Dmuchańców w Żywcu
25.02.2025 18:39
Beskidzki Klub Biznesu – Twoja Przepustka do Świata Możliwości!
25.02.2025 16:58
Zamówienia na pączki z Restauracji 3 Poziomki na Tłusty Czwartek
21.02.2025 18:21
Zapraszamy do Parku Fantazja w Andrychowie w okresie ferii zimowych!
30.01.2025 10:47
Kraina Radości Active & Fun – wielka frajda dla najmłodszych!
03.12.2024 18:30