Najnowsze

Będą nowe znaki drogowe

Ministerstwo Infrastruktury rozpoczęło prace legislacyjne nad nowelizacją rozporządzeń w sprawie znaków i sygnałów drogowych oraz w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach.

Będą nowe znaki drogowe

Policyjne działania profilaktyczne przy ulicy Witosa w Żywcu

Kluczem do osiągnięcia poprawy bezpieczeństwa na drogach w dużej mierze jest zmiana zachowań ich użytkowników. Dlatego dzisiaj policjanci z żywieckiej drogówki, wspólnie z przedstawicielami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z Bielska-Białej oraz uczniami klasy policyjnej Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu przeprowadzili działania profilaktyczne, które zorganizowali w myśl ogólnoeuropejskiej akcji Road Safety Days. Na kierowców czekały trzy specjalnie przygotowane zadania, po to, aby uświadomić im, jak niewiele trzeba, aby na drogach było bezpiecznie. Dziękujemy mediom za włączenie się w akcję.

Policyjne działania profilaktyczne przy ulicy Witosa w Żywcu

Bezpiecznie to znaczy jak...

O tym, że nie każda zabawa jest bezpieczna, na co uważać w mieszkaniu czy na podwórku, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz jak wezwać pomoc, gdy ktoś jej potrzebuje, dowiedziała się grupa czterolatków z przedszkola nr 11 w Żywcu, których odwiedzili policjanci. Na koniec każ

Bezpiecznie to znaczy jak...
Image