Najnowsze

Odnaleziono rower

Policjanci poszukują właściciela roweru, który odnaleziony został w dniu 14 lipca br. w Rybarzowicach w rejonie ulicy Świerkowej. Właściciela zguby Policja prosi o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Szczyrku.

Odnaleziono rower

Spotkanie profilaktyczne w Sanktuarium Maryjnym w Rychwałdzie

W dniu Świętego Krzysztofa obchodzony jest również Dzień Bezpiecznego Kierowcy. Data ta jest doskonałą okazją do tego, aby przypomnieć kierowcom, jak ważne jest bezpieczeństwo, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, a także kultura jazdy i szacunek dla innych uczestników ruchu drogowego. O tym wszystkim przypomnieli kierowcom policjanci z żywieckiej drogówki na spotkaniu profilaktycznym, które odbyło się w Sanktuarium Maryjnym w Rychwałdzie.

Spotkanie profilaktyczne w Sanktuarium Maryjnym w Rychwałdzie

Dalsze poszukiwania Jacka Jaworka

Jacek Jaworek poszukiwany jest listem gończym, Europejskim Nakazem Aresztowania, jak również wystawiono za nim czerwoną notę Interpolu. Czerwona nota jest informacją dla organów ścigania na całym świecie o konieczności zlokalizowania i tymczasowego aresztowania poszukiwanej osoby. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało.

Dalsze poszukiwania Jacka Jaworka

Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podczas korowodu TKB

Policjanci z żywieckiej drogówki czuwali nad bezpieczeństwem uczestników korowodu zespołów biorących udział w Tygodniu Kultury Beskidzkiej. Barwny pochód ruszył spod żywieckiej konkatedry i ulicą Zamkową przeszedł Rynek. Trasę przejścia zabezpieczali policjanci z żywieckiej drogówki wspólnie ze strażnikami miejskimi. Dzięki mundurowym zespoły bezpiecznie dotarły na miejsce.

Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podczas korowodu TKB
Image