Kamesznica: Koronawirus na plebanii

Kamesznica: Koronawirus na plebanii

27 października tego roku Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny w Kamesznicy poinformowała o potwierdzeniu zakażenia koronawirusem u proboszcza Stanisława Joneczki.

Jak czytamy w komunikacie opublikowanym przez Parafię w Kamesznicy: "Od kilku dni ks. proboszcz nie odprawiał Mszy Świętych i nabożeństw w naszych kościołach oraz poddał się samoizolazji w związku z podejrzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2.
Niestety, test, którego wynik otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym potwierdził to zakażenie.
Na podstawie decyzji sanepidu, wszyscy księża pracujący w naszej parafii z dniem dzisiejszym zostają poddani kwarantannie, która potrwa na razie do 31 października 2020 r.
W związku z powyższym:
Codzienne Msze Św. o godz. 16.00 w Kamesznicy Górnej oraz o godz. 17.30 w kościele parafialnym odprawiać będą księża z innych parafii.
Nie będzie porannej Mszy Św. o godz. 7.00. Intencję przyjętą na tą godzinę odprawi jeden z księży na plebanii. A ofiarodawców tych intencji zapraszamy na Msze Święte wieczorne.
W sprawach, które można załatwić przez telefon prosimy dzwonić pod numery:
tel: 33 862 48 22 lub kom: 503 330 079
lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Modlitwy za zmarłych w wypominkach rocznych i jednorazowych można składać w zakrystii, bądź wrzucając je do skrzynki pocztowej na plebanii".Drukuj   E-mail