Łodygowice: Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Łodygowice: Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Gmina Łodygowice organizuje nieodpłatną zbiórkę odpadów wielkogabarytowych (stare meble – rozebrane na części, okna, drzwi, materace, dywany, opony itp.) z nieruchomości zamieszkałych. Odpady będą odbierane według poniższego harmonogramu.

Uwaga!

W RAMACH ZBIÓRKI NIE BĘDĄ ODBIERANE ODPADY, KTÓRE MIESZCZĄ SIĘ W KUBLE I ODPADY OBJĘTE SEGREGACJĄ INDYWIDUALNĄ (W WORKACH). NIE BĘDZIE RÓWNIEŻ ODBIERANY POPIÓŁ, GRUZ I INNE ODPADY BUDOWLANE, A TAKŻE CZĘŚCI SAMOCHODOWE I NIEROZEBRANE NA CZĘŚCI MEBLE.

Odpady przeznaczone do zbiórki należy wystawić poza ogrodzeniem posesji przy drodze przejazdu samochodu odbierającego odpady do godz. 7:00 w dniu odbioru.

HARMONOGRAM

16.09.2020 – Łodygowice Górne:

Ulice - Agrestowa, Asnyka, Azaliowa, Batorego, Beskidzka, Borowa, Bracka, Chabrowa, Cicha, Dębowa, Gminna, Gościnna, Górska, Grunwaldzka, Handlowa, Jaworowa, Kaniów, Ks. A. Wąchala, Kwiatowa, Łagodna, Mickiewicza, Miła, Na uboczu, Piłsudskiego (numery nieparzyste od Wilkowic do ul. Zjazdowej), Pl. Św. Stanisława, Pod Torem , Pszczelarzy, Radosna, Różana, Skalna, Staszica, Stolarska, Storczyków, Szczęśliwa, Świerkowa, Tulipanowa, Wąska, Wesoła, Wierzbowa, Żywiecka (od Rybarzowic do rz. Żylica).

17.09.2020 – Łodygowice Górne:

Ulice - Akacjowa, Błękitna, Brzozowa, Grabowa, Grzybowa, Habdasów, Jagodowa, Jasna, Jesionowa, Jodłowa, Jutrzenki, Kalinowa, Kamienna, Klonowa, Kościelnych, Kubinów, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Muzyków, Myśliwska, Nowa, Orna, Piłsudskiego (numery parzyste od Wilkowic do ul. Spacerowej), Parkanowa, Partyzantów, Pochyła, Pod Groniem, Poprzeczna, Rolna, Rzemieślnicza, Sadowych, Skośna, Sosnowa, Stokrotek, Stroma, Ślusarska, Turystyczna, Wajdów, Widok, Wrzosowa, Wspólna, Wyzwolenia, Zielona, Zjazdowa.

24.09.2020 – Łodygowice Dolne:

Ulice - Bliska, Boczna, Bukowa, Bzowa, Cegielska, Cisowa, Czysta, Dworcowa, Glemieniec, Głogowa, Jana Pawła II, Jana III Sobieskiego, Jarzębinowa, Kępa Kościelna, Kiełek, Kolejowa, Koszykowa, Kręta, Królowej Jadwigi, Ks. Marszałka, Magazynowa, Majowa, Młodych, Modra, Modrzewiowa, Nad Żylicą, Niecała, Ochota, Okrężna, Orchidei, Osiedle na Porąbkach, Piastowska, Piekarska, Piękna, Piłsudskiego ( od ul. Spacerowej do ul. Królowej Jadwigi ) Pl. Wolności, Pocztowa, Podzamcze, Porąbki, Potok, Prosta, Prusa, Przejazdowa, Romanówka, Rzeczna, Samotna, Spacerowa, Spadzista, Sportowa, Spółdzielców, Stokowa, Szarotek, Szewska, Tartaczna, Tęczowa, Wiklinowa, Wiosenna, Za Browarem, Zagrodowa, Zdrojowa, Żytnia, Żwirowa.

25.09.2020 – Łodygowice Dolne:

Ulice - Aksamitna, Ceglana, Ceramiczna, Dobra, Dolna, Działkowa, Gajowa, Herbowa, Kasztanowa, Kalonka, Konwaliowa, Krótka, Kryształowa, Krzywa, Łączna, Malarska, Malinowa, Mała, Miodowa, Na Stawach, Nowy Świat, Ogrodowa, Osiedlowa, Pod Grapą, Pod Kalną, Pogodna, Polna, Postępu Rolniczego, Poziomkowa, Przemysłowa, Rodzinna, Słoneczna, Słowików, Spokojna, Strażacka, Szafirowa, Topolowa, Truskawkowa, Wichrowa, Wiśniowa, Wodna, Zgody, Żeromskiego, Żywiecka ( od rz. Żylica do Pietrzykowic).

29.09.2020 – Pietrzykowice Dolne:

Ulice - Asnyka, Akacjowa, Bory, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Chabrowa, Dojazdowa, Dolna, Długa, Dworcowa, Gloński Potok, Głogowa, Gołębiowa, Górska, Graniczna, Jarzębinowa, Jana Pawła II (od Lipowej do ul. Zadolne), Jesionowa, Kalonka, Kasztanowa, Konwaliowa, Kolorowa, Kręta, Kościuszki, Leszczynowa, Lipowa, Łagodna, Łączna, Malinowa, Makowa, Młodych, Miła, Modrzewiowa, Morelowa, Mostowa, Nagietek, Objazdowa, Ogrodowa, Orzechowa, Osiedle Czarne, Osiedle Wierzch Granic, Osiedlowa, Pocztowa, Pod Kuźnią, Poprzeczna, Przemysłowa, Pszczela, Różana, Rzepkowy Potok, Sadowa, Sienkiewicza, Skośna, Stokrotek, Szczęśliwa, Szeroka, Szkolna, Świerkowa, Tapicerska, Wesoła, Wielodroga, Wierzbowa, Zadolne, Zdrojowa, Zielona, Zjazdowa, Żywiecka.

30.09.2020 – Pietrzykowice Górne

Ulice - Agrestowa, Boczna, Bracka, Bratkowa, Bystra, Chałupnicza, Cisowa, Czysta, Dębowa, Dobijówka, Dobra, Działkowa, Dziewiarska, Gajowa, Garażowa, Głęboka, Gościnna, Halna, Handlowa, Hodowlana, Jabłoniowa, Jagodowa, J. Kaczmarskiego, Jana Pawła (od ul. Wesołej do ul. Zadolne), Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Jutrzenki, Kalinowa, Kierowców, Krakusów, Klonowa, Krokusowa, Krótka, Ks. Nowaka, Ks. Stojałowskiego, Księżycowa, Kwiatowa, Łąkowa, Łęgowa, Mała, Mickiewicza, Miodowa, Nad kotliną, Narcyzowa, Nowa, Oliwkowa, Olszynowa, Orna, Piękna, Pl. Ks. T. Wróbla, Pogodna, Polna, Południowa, Porzeczkowa, Poselska, Poziomkowa, Promenada, Prosta, Przelotowa, Przyjaciół, Radosna, Rolnicza, Równa, Rzeźnicza, Samotna, Sikorek, Słoneczna, Słowackiego, Słowicza, Sołecka, Sosnowa, Spacerowa, Spadowa, Spokojna, Strażacka, Stolarska, Stroma, Sucha, Szara, Szklarniowa, Turkusowa, Turystyczna, Warzywna, Widok, Wiśniowa, Witosa, Wrzosowa, Wspólna, Zagrodowa, Zarębki, Zbożowa, Zgodna, Żwirowa, Źródlana.

01.10.2020 – Zarzecze – cała miejscowość.

02.10 2020- Bierna – cała miejscowość


Drukuj   E-mail