Nadia dalej potrzebuje pomocy! Ludzki błąd odebrał spokój...

Nadia dalej potrzebuje pomocy! Ludzki błąd odebrał spokój...

Dramatyczna walka o życie Nadii trwa w dalszym ciągu. Wczoraj informowaliśmy, że została uzbierana cała kwota, niestety tylko pierwszego etapu leczenia. Na ten moment brakuje ponad 600 tysięcy złotych, a operacja przewidziana jest na 5 maja br. 

Jak informuje Mama dziewczynki: 100% na pasku zbiórki to dla mnie najlepsza wiadomość, jaką mogłam sobie wymarzyć. Myślałam, że w tej sytuacji możemy spokojnie przygotowywać się do podróży. 5 maja 2022 roku miały się spełnić marzenia o bezpieczeństwie i ratunku małego serduszka Nadusi, które od wielu lat prowadzi nierówną walkę ze skomplikowaną wadą. 

Tymczasem podczas ustalania formalności z kliniką otrzymaliśmy wiadomość, że przewidziane są nie jeden, a 2 etapy leczenia, co oznacza, że na ten moment brakuje nam ponad 600 tysięcy złotych na przeprowadzenie cewnikowania serca i operacji ratującej życie. 

Na zdobycie ogromnej kwoty mamy krytycznie mało czasu. Jeśli w ciągu najbliższych tygodni nie dokonamy przelewu całej kwoty na leczenie, termin przepadnie, a na kolejny będziemy czekać. Nie wiem, jak długo… Na to nie możemy sobie pozwolić - badania brutalnie uświadamiają, że dłuższe oczekiwanie oznacza dla Nadii już nie osłabienie, a śmierć!

Zbiórkę Nadii można wspierać biorąc udział w licytacjach prowadzonych w grupach na Facebooku:

Licytacje dla Nadii z Żywca-ratujemy chore serduszko

Ratujmy Serduszko Nadii