Spotkanie dla osób niepełnosprawnych

Spotkanie dla osób niepełnosprawnych

Problem niepełnosprawności występuje w wielu wymiarach, począwszy od niepełnosprawności ruchowej, poprzez problemy ze wzrokiem, słuchem, czy psychiką. Każda z tych grup ma swoje potrzeby – chciałaby poczuć się bezpiecznie, a każdy Urząd powinien być dla niej przyjazny. Urzędnik powinien być zawsze pomocny i otwarty na potrzeby drugiego człowieka. To wydaje się oczywiste. Często jednak nawet najlepsi pracownicy urzędów nie wiedzą, jak poradzić sobie z tym, by w pełni pomóc osobie niepełnosprawnej.

Jak informuje Urząd Miejski w Żywcu: Nie chcemy być najmądrzejsi i wiedzieć lepiej, chcemy posłuchać Was osób niepełnosprawnych. Zrozumieć Wasze potrzeby, wsłuchać się w Wasz głos i wspólnymi siłami znaleźć takie rozwiązania, które pozwolą na lepszą pracę Urzędu i zadowolenie osób niepełnosprawnych, które z tego Urzędu korzystają.

W związku z tym w dniach 20 – 21 października organizujemy spotkania pod nazwą „Powiedźcie nam o swoich potrzebach”, na które zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie udziału pod nr tel. 33 475 42 49 do poniedziałku 18 października 2021 r. 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Powiedzcie nam o swoich potrzebach 20 21 października 2021 Urząd Miejski W Żywcu Zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne Ze względów organizacyjnych organiza prosimy o zgłoszenie udziału pod nr telefonu 33 475 42 49 do 18 października 2021r.”


Drukuj   E-mail