Wielki sukces akcji "Serce dla czworonoga"!

Wielki sukces akcji "Serce dla czworonoga"!

Stowarzyszenie Futrzany Los zorganizowało zbiórkę na rzecz żywieckiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt "Serce dla czworonoga". 

Akcja odbyła się 19 września br. w żywieckim Parku Habsburgów. W akcji zaangażowanych było wielu wolontariuszy. Jak przekazują organizatorzy:

"Dziękujemy bardzo za tak ogromne wsparcie. Przerosło to nasze oczekiwania. Cieszymy się, że razem z nami jest mnóstwo osób, którym leży na sercu los braci naszych najmniejszych, wszyscy jesteście częścią tej radości. Państwa postawa zasługuje nie tylko na wyrazy uznania oraz największej wdzięczności, ale jest również wzorem do naśladowania dla wszystkich ludzi. Z całego serca jeszcze raz dziękujemy Wam za to, że byliście tam z nami".

Wolontariuszom ze sprzedaży gadżetów oraz ciast upieczonych również przez mieszkańców naszego miasto udało się zebrać kwotę 6.636,79 zł. Cała kwota zostanie przekazana na rzecz czworonożnych milusińskich z żywieckiego schroniska. 

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, pies, kot i tekst „SERCE DLA CZWORONOGA ⅢI EDYCJA (nr zbiorki: 2021/287/KS) 19 września 2021r. zebraliśmy: 6.636 79 DZIĘKUJEMY!”


Drukuj   E-mail