Wybrano wykonawcę przebudowy peronu w Jeleśni

Wybrano wykonawcę przebudowy peronu w Jeleśni

Zakończyło się postępowanie przetargowe PKP Polskie Linie Kolejowe SA dotyczące przebudowy infrastruktury obsługi podróżnych w lokalizacji Bielsko-Biała Północ i Jeleśnia w ramach zadania ujętego w KPK pn. "Przebudowa infrastruktury obsługi podróżnych na stacjach i przystankach - etap II".

Dla zadania "Przebudowa infrastruktury obsługi podróżnych w lokalizacji Jeleśnia" najkorzystniejszą ofertę złożyło przedsiębiorstwo Budowlane INVEST Sp. z o.o. z Krakowa, natomiast dla zadania "Przebudowa infrastruktury obsługi podróżnych w lokalizacji Bielsko-Biała Północ" najkorzystniejszą ofertę złożyła firma AKCES BK Sp. z o.o z Czechowic-Dziedzic.
Wykonawca będzie miał teraz czas do końca listopada na przeprowadzenie generalnej przebudowy peronu w Jeleśni. Obiekt będzie dostosowany do potrzeb osób o ograniczonych możliwościach poruszania się. Pojawią się nowe wiaty, ławki, gabloty i tablice informacyjne. Przewidziano także wymianę oświetlenia.
Będzie się to wiązać z utrudnieniami, ponieważ w każdą niedzielę na stacji Jeleśnia mijają się pociągi IC Oscypek i REGIO.
Zdjęcie: PJ


Drukuj   E-mail