KDz RapSession#1 już w najbliższą sobotę!

KDz RapSession#1 już w najbliższą sobotę!
Kultura Odsłony: 696

Wieloletni reprezentanci Żywieckiej sceny Hip-Hopowej, po kilkudziesięciu koncertach promujących ich nowe albumy "Ślepnąc od mroku" oraz "S3COND LI4E" zawitają z trasą koncertową w swoim rodzimym mieście.

16 października br. w Piwiarni Żywieckiej odbędzie się KDz RapSession#1 

Bless i Manio, bo o nich mowa, znani szerzej jako KDz, już 16 października rozkręcą najbardziej rapową imprezę w tym mieście od czasu "Hip-Hop na Żywca".
Tego wieczoru na scenie, oprócz gospodarzy, wystąpi grono znamienitych gości z lokalnej sceny oraz GOŚĆ SPECJALNY.


‌- DEDIS - gość specjalny, reprezentant wytwórni STEP RECORDS, nietuzinkowy rap połączony z mocnym, dosadnym stylem oraz niebanalną liryką! Jego najnowszy album pt. "Uniwersalny Żolnierz" odbił się niemałym echem w środowisku co pchnęło go na wyżyny drogi, którą każdy raper chciałby przejść.
‌- Alien/Bubas - skład pochodzący z Bielska-Białej, mieszanka staroszkolnego stylu połączona ze swoistym stand-up'em obu MC's, co w rezultacie gwarantuje niesamowite oraz wyjątkowe przeżycie dla słuchacza!
‌- Avo Records - ekipa z Knurowa, od lat zaprzyjaźniona i przecinająca się na trasie z KDz! Kilka wspólnych koncertów zaowocowało długofalową przyjaźnią ekip dlatego nie było możliwości, aby nie pojawili się na tym znamienitym evencie.
‌- Tobiasz GCB/DEe - uliczny sznyt połączony z dosadną liryką przy wsparciu reprezentanta lokalnej legendy, składu RSJ to na pewno rzecz warta usłyszenia.
‌- Młody PSZ - reprezentant Andrychowa, niegdyś członek wytwórni RPS należącej do Rycha Peji, dziś samodzielny raper, tekściarz, realizator i człowiek orkiestra w ogólnym mniemaniu! Świeżość w jego twórczości to chleb powszedni!
‌- Karti & Polak JG - Lokalni, Żywieccy wyjadacze działający prężnie od lat na rodzimej scenie. Ich koncerty solowe będą niebanalnym wydarzeniem tego wieczoru.

Całość imprezy poprowadzi niezawodny człowiek orkiestra, DJ oraz Realizator MICHOS!16 Października, Piwiarnia Żywiecka, start: godzina 19:00

Drukuj