Budowa nowego szpitala w Żywcu to najbardziej oczekiwana inwestycja w naszym regionie. Prace zmierzają do przodu, ze swojej części umowy wywiązało się także Starostwo Powiatowe w Żywcu, oddając do użytku drogę prowadzącą do nowej placówki. Czy ze swojej części umowy wywiąże się również partner prywatny z Kanady?
Tradycyjnie spółka PKP wprowadza letnie korekty do rozkładu jazdy pociągów. W tym sezonie oprócz większej liczby składów, na torach Żywiecczyzny pojawią się nowoczesne jednostki.
czwartek, 25.05.2017 21:52

W Żywcu powstanie restauracja KFC?

Po stacji Shell, restauracji McDonalds, kolejny światowy potentat wybuduje w Żywcu swój lokal, tym razem będzie to restauracja KFC.
wtorek, 23.05.2017 14:35

Promesa na remont drogi w Glince

W marcu br. uległ poważnemu uszkodzeniu odcinek drogi powiatowej 1439 S Kamesznica – Milówka – Rajcza – Ujsoły - gr. państwa w miejscowości Glinka. Zarząd Powiatu rozpoczął pilne działania mające na celu pozyskanie środków finansowych celem wykonania robót polegających między innymi na odbudowie muru oporowego, odbudowie nasypu drogi oraz odbudowie barier energochłonnych.
DHL Parcel rozszerzył usługi dla klientów bez umowy o przesyłki międzynarodowe. Teraz każdy może wysyłać paczki do 28 państw Europy, w tym do Francji, w punktach partnerskich DHL w Polsce.
Strona 1 z 54