W australijskim mieście Benalla rozgrywane są szybowcowe mistrzostwa świata. Szybownik pochodzący z naszych stron - Sebastian Kawa odnosi kolejne znaczące sukcesy!
piątek, 13.01.2017 21:48

Wybierz się na kulig do parku!

W czasie ferii, Stajnia Miejska Mini Zoo zaprasza dzieci na przejażdżki saniami po parku.
czwartek, 12.01.2017 23:57

Szczypiorniak jedzie do Czańca!

UKS Jedynka Łodygowice czy Bystra Team? To pytanie, które zadają sobie teraz kibice Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt, która zagra w sobotę, 14 stycznia, w Czańcu koło Bielska-Białej. Ale warto wybrać się do hali w Czańcu jeszcze z uwagi na pierwsze w II lidze derby gminy Porąbka!
Miasto nie kwapi się do uruchomienia lodowiska, wiadomo, zawsze chodzi głównie o chęć i pieniądze. Ale sami mieszkańcy mogą coś w tej sprawie zrobić. Wystarczy przekazać 1 procent podatku na ten cel, aby ślizgawka w Żywcu stała się faktem. Z taką inicjatywą wyszła właśnie Żywiecka Fundacja Rozwoju. Lodowisko miałoby powstać w Żywcu Zabłociu.
środa, 11.01.2017 00:06

Krzysztof Biegun wystąpi w Wiśle

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa kadry narodowej w skokach narciarskich, trener kadry A, Stefan Horngacher, ogłosił listę zawodników na najbliższe zawody Pucharu Świata, które odbędą się w Wiśle.
Strona 1 z 75