Sport

26 listopada 2023 r.  w Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce odbyły się kolejne rozgrywki turnieju Mundialito 14.

Piłkarze walczyli o wyjątkowy Puchar Węgierskiej Górki.

W kategroii U-11 wystąpiło 12 zespołów które w pierwszej fazie turnieju rywalizowały ze sobą w dwóch sześcio drużynowych grupach po zakończonej pierwszej fazie dwa najlepsze zespoły z kadej grup rywalizowało o zwycięstwo w MUNDIALITO, zespoły z miejsc 3,4 o Puchar Węgierskiej Górki a 5 i 6 drużyna o ” Puchar Milówki „. System rozgrywek sprawił że drugiego dnia na każdy zespół czekała potężna dawka pozytywnych emocji. Zwycięzcami ” Pucharu Milówki” został SMS Żywiec, „Pucharu Węgierskiej Górki ” Orawa Młoda Jabłonka natomiast wielkim zwycięzcą MUNDIALITO została słowacka drużyna Slovan Zabokreky która w finale po fantastycznym spotkaniu pokonał po serii rzutów karnych Lisek Milówka .