Biznes

We wtorek, 12 września samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki wypełniony najnowszymi i najchętniej kupowanymi sterownikami do zarządzania ogrzewaniem zatrzyma się w Żywcu. Podczas prezentacji w terenie będzie można zapoznać się ze specyfiką urządzeń do zarządzania różnymi rodzajami ogrzewania oraz uzyskać fachową poradę na temat doboru, obsługi i montażu sterowników.

Plan trasy

Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki zatrzymuje się w różnych miejscowościach w kraju i za granicą m.in. w punktach sprzedaży hurtowej, uczestniczy w branżowych targach oraz spotkaniach. 12 września mobilną ekspozycję będzie można zobaczyć obok siedziby firmy Instalmax znajdującej się przy ulicy Fabrycznej 1 w Żywcu.

"Informacje na temat innych, planowanych miejsc postoju samochodu wystawowego można znaleźć na stronie samochodu wystawowego 

Co znajduje się w samochodzie wystawowym?

Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki to mobilny showroom, w którym można przetestować działanie sterowników do ogrzewania podłogowego i grzejnikowego, do kominków, a także sterowników wykorzystujących energię odnawialną.

Podczas mobilnych ekspozycji przedstawiciele firmy prezentują funkcje sterowników, które sprawiają, że dom ogrzewany jest w sposób ekonomiczny i energooszczędny. Ci, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat firmy TECH Sterowniki, jej początków i drogi rozwoju mogą dodatkowo obejrzeć krótkie filmiki prezentacyjne.

O firmie

TECH Sterowniki, to krajowy lider produkcji sterowników do zarządzania ogrzewaniem. Rodzime produkty zdobyły uznanie także na rynku międzynarodowym i są obecnie dystrybuowane w 19 krajach Europy. Pełny proces produkcji sterowników, a także programowanie, montaż i testy przeprowadzane są w Polsce, na terenie dwóch lokalnych zakładów w Bulowicach i w Wieprzu.