Minister sportu i turystyki Sławomir Nitras rozstrzygnął kolejną edycję programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko - Orlik 2012” - edycja 2023. W jej ramach przyznał łącznie 75 mln zł dotacji na modernizację 293 Orlików. Pieniądze trafią również na Żywiecczyznę!
Członek ekipy Górala Żywiec zawalczy na GROMDA 16. Potwierdzono już udział naszego zawodnika!
Już w najbliższą sobotę, 24 lutego w Arenie Gliwice odbędzie się gala KSW Epic. Walką wieczoru będzie starcie Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem, która odbędzie się w formule bokserskiej na dystansie sześciu rund. Dwóch gigantów sztuk walki zmierzy się w klatce w arcyciekawym boju, rozbudzającym wyobraźnię kibiców. Dzięki marce Superbet mieliśmy okazję porozmawiać z Adamkiem o jego dyspozycji, sposobach na odciągnięcie dzieci od ekranów, a nawet… roli dziadka, która nie przeszkadza wchodzić do klatki!
Zawodnicy MKS Żywiec odnieśli kolejny ważny sukces. Tym razem osiągnęli świetne wyniki na Halowych Mistrzostwach Śląska U16, rozegranych w Raciborzu.
W Żylinie odbędą się profesjonalne zawody MMA i K-1 Way of Warrior. W zawodach weźmie udział Dominik Strózik, który będzie reprezentował Żywiec. 
W piątek 16. lutego w rozgrywkach w piłce siatkowej dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci wyłoniono najlepszą szkołę podstawową powiatu żywieckiego.
Od piątku 23 lutego do niedzieli 25 lutego w Łodygowicach rozegrany został Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej. Organizatorem turnieju był klub TS Stal Śrubena Żywiec a wydarzenie dostarczyło niesamowitych emocji.
W dniu dzisiejszym (21 luty) odbyło się oficjalne otwarcie kompleksu boisk przy Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu.
W ostatnich dniach odbyły się  trzydniowe zmagania na nowej KGHM Ślęza Arenie we Wrocławiu. 
Mamed Khalidov i Tomasz Adamek zmierzyli się w walce wieczoru gali KSW Epic. Walkę wygrał gilowianin!
TS STAL Śrubiarnia jest gospodarzem Turnieju Półfnałowego Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce!
W hali sportowej krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego w dniach 9-11.02.2024r. odbyły się XLII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie.