Marcin Twardysko (Nowa Lewica), to drugi najwyżej oceniany kandydat do Sejmu RP w sondażu wyborczym WNP z dnia 2 października 2023 roku w okręgu 27 (Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn, Pszczyna).
Zbliża się 15-lecie Centrum Ogrodniczego Szarotka w Żywcu, który jest jednym z największych centrów ogrodniczych w Polsce! Z okazji jubileuszu przygotowano moc atrakcji.  Szarotka inspiruje i nadaje trendy w regionie!
Piłka nożna to nie tylko pasja, ale również sport, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Wybór właściwych ubrań czy akcesoriów okazuje się kluczowym punktem do komfortowej i efektywnej gry. Jaki strój spełnia wymogi tej aktywności?
7 i 8 października tego roku Węgierska Górka zamieni się w polską stolicę czekolady. Odbędzie się Festiwal Czekolady zorganizowane przez Manufakturę Beskid Chocolate!
W erze e-commerce i szybkiego tempa życia, nadawanie paczek stało się częstą czynnością dla wielu osób. Zarówno prywatni nadawcy, jak i właściciele sklepów internetowych, szukają sprawdzonych i wygodnych sposobów na wysyłanie przesyłek.
Już jutro, 27 września br. odbędzie się konferencja prasowa, w której będzie uczestniczył Krzysztof Gawkowski - Przewodniczący Klubu Parlamentarnego Lewicy, Konrad Gołota - Kandydat do Senatu Paktu Senackiego w okręgu nr 79, Przemysław Koperski - Poseł na Sejm RP oraz inni kandydaci do Sejmu Nowej Lewicy w okręgu nr 27.
Czy marzysz o spokojnym i bezpiecznym rozpoczęciu swojego wakacyjnego wyjazdu? Nasza firma oferuje Ci idealne rozwiązanie! Parking strzeżony przy Lotnisku w Modlnicy to miejsce, gdzie Twój samochód będzie w pełni bezpieczny i pod opieką doświadczonej firmy ochroniarskiej. Pozwól nam zadbać o Twój pojazd, abyś Ty mógł cieszyć się pełnią wakacyjnych przyjemności!
W wyniku postępowania przetargowego przeprowadzonego przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczna (KSSE) oraz Urząd Miasta Jaworzna, spółka ElectroMobility Poland SA (EMP) zostanie właścicielem działki o powierzchni 117 ha. zlokalizowanej na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego (JOG). Tym samym spółka realizująca projekt polskiej marki samochodów elektrycznych Izera zostaje pierwszym inwestorem na terenie JOG- u. Sprawne i efektywne działanie miasta Jaworzno i Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej pozwoliło na szybkie przeprowadzenie przetargu zaledwie dwa miesiące po zakończeniu działań przygotowawczych.
O turystyce i jej szansach w powiecie żywieckim oraz potrzebie wprowadzenia ustawy krajobrazowej m.in w Żywcu rozmawiamy z kandydatem na Senatora Konradem Gołotą. 
Godzina 8:05. Rozpoczynam kolejny live “Kawa na piątkę - dzięki Bogu nie o 5:00”. Rzucam okiem na czat i nie jestem zaskoczony. Wszyscy widzą, ale nikt z tym nic nie robi. O czym mówię? Oczywiście, o polskiej oświacie. Zatrzymaliśmy się na etapie średniowiecza. Prawdziwe odrodzenie stuka do drzwi od kilku lat, ale władza skutecznie je barykaduje.
Jabłoń (Malus), wywodząca się z rodziny różowatych, wciąż przyciąga pasjonatów ogrodnictwa. Jej funkcjonalność i walory estetyczne sprawiają, że posiadanie własnej jabłoni staje się kuszącą opcją oraz okazją do pewnych oszczędności. Jabłka dostarczają bezcennych składników odżywczych i witamin, natomiast sama uprawa może być źródłem ogromnej satysfakcji.
W Żywcu będzie można zbadać swoje kości. Mobilna pracownia będzie dostępna już 9 października br.