BATI SPORT zaprasza na kolejną edycję zajęć rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej (7-12lat) podczas wakacji w Żywcu.
Po kilkumiesięcznej przerwie piwiarnia i restauracja znajdujące się na terenie Browaru Żywiec, otworzyły się pod szyldem The Legendary Żywiec Pub & Restaurant. Na gości czeka wiele nowości, a wśród nich nowe menu oraz interesująca oferta, nie tylko gastronomiczna. 
Jakość powietrza, które oddychamy, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Szczególnie istotne jest to w kontekście naszego nowego mieszkania, gdzie spędzamy znaczną część czasu. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak jakość powietrza w Twoim nowym mieszkaniu może wpływać na Twoje zdrowie? W tym artykule przyjrzymy się temu zagadnieniu i dowiemy się, dlaczego warto zwrócić uwagę na jakość powietrza w swoim nowym mieszkaniu.
W najbliższy weekend nastąpi oficjalne otwarcie The Legendary Żywiec Pub & Restaurant! Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji m.in piknik rodzinny i animacje dla dzieci!
Marcin Grabara od 24 maja oficjalnie przejmuje stery w Rossmann SDP sp z.o.o. Na stanowisku prezesa zastąpi Marka Maruszaka, który po 24 latach w firmie, przechodzi na emeryturę.
Każdy, kto decyduje się na zakup mieszkania, zdaje sobie sprawę, że przed nim ogromne wydatki. Największą ich część zdecydowanie stanowi kwota, jaką musimy zapłacić poprzedniemu właścicielowi lub deweloperowi, jednak trzeba pamiętać, że to nie wszystko. Na jakie dodatkowe koszty musimy być gotowi? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.
Na to wydarzenie najmłodsi czekają cały rok! Mowa o Dniu Dziecka, który zbliża się wielkimi krokami. W Rabkolandzie podczas weekendu (3-4 czerwca) mali Goście będą mogli liczyć na mnóstwo dobrej zabawy. Nie zabraknie konkursów, spotkań z bohaterami i muzycznych doznań. Wisienką na torcie ma być koncert w wykonaniu artystki - Beti śpiewa dla dzieci.
 30 lat temu, 23 maja 1993 roku, Polacy po raz pierwszy zrobili zakupy w drogerii Rossmann. Dziś jesteśmy w naszym kraju synonimem drogerii. Mamy 1700 sklepów i pozycję lidera w branży chemiczno-kosmetycznej. Jedno się jednak nie zmieniło: nadal każdy klient jest dla nas najważniejszy!
Naturalne oświetlenie odgrywa kluczową rolę w stworzeniu przyjemnej i funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej. Wpływa na nasze samopoczucie, zdrowie i wydajność. Dlatego tak istotne jest, aby zadbać o odpowiednie doświetlenie mieszkania. Przyjrzyjmy się, dlaczego naturalne oświetlenie jest tak ważne.
W Eneryglandii w Zatorze odbędzie się największe Kinder Party w Polsce!
Szkoła kolejowa Zespołu Szkół w Żywcu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach funkcjonuje w naszym regionie z powodzeniem już trzech lat kształcąc młodzież na poziomie technikum o profilu technik transportu kolejowego oraz branżowej szkoły I stopnia w zawodzie mechanik pojazdów kolejowych.
Fundacja Artystyczno-Sportowa Swing ogłasza nabór kadry instruktorskiej na prowadzenie zajęć sportowo - rekreacyjnych z tańca dla dzieci, młodzieży i seniorów.