Biznes

Nim przejdziesz do lektury poniższego artykułu sprawdź, co w chwili obecnej znajduje się w zasięgu Twoich rąk. Czy wśród otaczających Cię przedmiotów, znajduje się smartfon? Jeżeli tak, koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem – dzięki temu możesz osiągnąć wymierne korzyści!

Aplikacja Art-Mark

O tym, że smartfony (w wolnym tłumaczeniu „mądre telefony”) zdominowały nasze życie codzienne możemy przekonać się nawet jeżeli sami bezpośrednio z nich nie korzystamy. Jadąc pociągiem lub autobusem, siedząc w kawiarni czy spacerując ulicami miasta nie sposób nie zauważyć niefrasobliwych nastolatków słuchających za ich pomocą ulubionych plików mp3 czy poważnych biznesmenów odpisujących na nich na firmowe e-maile. To jednak dopiero przedsionek nadchodzącej dominacji smartfonów w naszej codzienności. Sprzedaż tego typu urządzeń rośnie każdego roku wręcz lawinowo. Według ostatnich badań co trzeci ich użytkownik jeszcze przed wstaniem z łóżka sprawdza za ich pośrednictwem Internet i pocztę. System operacyjny Android – będący zainstalowany na ok. 70% urządzeń – jest zaś obecnie określany jako Windows XXI w. Smartfon jest także wymieniany jako drugi przedmiot bez którego ludzie w dzisiejszych czasach nie mogliby się obejść. Szczyt podium zabrała mu tylko… szczoteczka do zębów.

Nikogo nie dziwi, że szeroko pojęta branża reklamowa również ewoluuje w kierunku wykorzystania smartfonów do promocji oraz kontaktu z klientami. W chwili obecnej punktem honoru dla miast staje się posiadanie własnego e-przewodnika w postaci aplikacji mobilnej. Podobnie promocja firm oraz zespołów muzycznych sukcesywnie przechodzi z Internetu stacjonarnego na mobilny. Swoimi „apkami” mobilnymi mogą pochwalić się już największe firmy na rynku z dowolnej wręcz branży (m.in. Coca-Cola, Bosch, Mercedes, Raiffeisen Bank), zaś jako nowy kanał komunikacji z fanami wykorzystują je zarówno gwiazdy rocka w postaci The Rolling Stones czy grupy Metallica, będąca nieprzerwanie na topie Madonna, czy młodsi artyści w postaci Davida Guetty, oraz Adele.

Na tle przykładów światowych nie odstają także aplikacje polskie. Przykładem może być wykonana przez firmę B Media aplikacja mobilna dla sieci Hurtowni Budowlanych Art-Mark z siedzibą w Żywcu umożliwiająca nie tylko zapoznanie się z ofertą przedsiębiorstwa, ale także otrzymywanie newsów dotyczących obowiązujących promocji. Dzięki tym ostatnim funkcjonalnościom Klient może być na bieżąco informowany o okazjach cenowych a tym samym taniej wyremontować swoje mieszkanie lub wybudować dom.Buduj i remontuj TANIEJ z aplikacją mobilną Art-Mark!


Poznaj naszą ofertę i skorzystaj ze specjalnych promocji

Zamów produkty i ... buduj, oraz remontuj taniej

Art-Mark

Instrukcja instalacji aplikacji ART-MARK:

1. Zeskanuj qr-kod swoim smartfonem lub wejdź na Google Play

2. Po wejściu na Google Play, wpisz w przeglądarce hasło: ART-MARK, a następnie kliknij "ZAINSTALUJ".

3. Poczekaj aż aplikacja zainstaluje się na Twoim smartfonie