Biznes

Avangarda to nowe miejsce na mapie kulinarnej Żywiecczyzny. To nie tylko sala restauracyjna, w której można każdego dnia smacznie zjeść, spędzając miło czas w sympatycznym gronie. To również miejsce gdzie zabawa nierzadko kończy się dopiero bladym świtem. Poznajcie Avangardę, w której tradycja łączy się z nowoczesnością, tworząc własny, niepowtarzalny świat kulinarny.

Produkty lokalne i regionalne

Warto na wstępie zaznaczyć, że restauracja stawia na lokalne i regionalne produkty. W menu możemy znaleźć tradycyjne dania kuchni polskiej oraz regionalnej w autorskiej koncepcji Szefa Kuchni – Daniela Jakubca z wykorzystaniem nowoczesnych technik gotowania jak np. sous vide. Technika ta szturmem zdobywa serca kucharzy na całym świecie, a gotowe danie jest zawsze nasycone naturalnym smakiem i aromatem, przy zachowaniu wszelkich drogocennych makro- i mikroelementów. Warto również podkreślić, że posiłki w Restauracji Avangarda przygotowywane są ze świeżych, naturalnych i w dużej mierze lokalnych produktów najwyższej jakości.

Coś dobrego dla każdego

Menu Avangardy pozwala na zasmakowanie w lokalnych potrawach, poznanie specyfiki regionu, przy jednoczesnym doświadczaniu nowego i nieznanego. Oferuje znakomitą kuchnię, której uzupełnieniem są wyroby cukiernicze oraz przekąski do piwa - wszystko w przystępnych cenach. Wyśmienite potrawy oraz desery połączone z przytulną atmosferą, stylowym wnętrzem i profesjonalną obsługą tworzą idealny scenariusz do ciekawego spędzenia czasu.

Miejsce spotkań

Restauracja Avangarda to idealne miejsce na wykwintny obiad, romantyczną kolację, jak i szybki biznesowy lunch. Wielość sal pozwala na organizację przyjęć wszelkiego rodzaju, zarówno dla małych, jak i większych grup. Zorganizować można przyjęcia okolicznościowe różnego typu: urodziny, imieniny, wesela, chrzciny, komunie, rocznice czy spotkania klasowe, a także imprezy firmowe. Co warto zaznaczyć, jest to miejsce przyjazne również dzieciom. Avangarda posiada salę zabaw wyposażoną w ogromną ilość zabawek oraz basen z kolorowymi piłeczkami.

Szaleństwo promocji

By dodatkowo umilić mieszkańcom Żywiecczyzny tydzień oraz weekendy, właściciele Avangardy postanowili wprowadzić atrakcyjne promocje. Poniżej przedstawiamy tygodniowy rozkład promocji ważny do końca tego roku!

rozkład

Wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa oraz świetna lokalizacja to tylko część powodów, dla których warto odwiedzić Avanagrdę! Najlepiej przekonajcie się sami i wybierzcie się na ulicę Wesołą 71 w Żywcu, gdzie zlokalizowana jest restauracja.

Więcej informacji możecie uzyskać na stronie Avangardy TUTAJ

Polecamy!

Autor: KM