Biznes
KSSE podpisało dziś umowę ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej na realizację „Młodzieżowej Ligi Futsalu Śląskiego Związku Piłki Nożnej”!

 Rozgrywki odbywać się będą w halach sportowych na terenie województwa śląskiego od listopada 2022 r. do lutego roku 2023.

Ze strony #KSSE umowę podpisali Dr Janusz Michałek - Prezes Zarządu Katowickiej SSE i Zastępca Prezesa KSSE Monika Bryl. Ze strony Śląski Związek Piłki Nożnej - Henryk Kula, Prezes Związku.
 "Nasze rozgrywki dla dzieci w kategoriach U10 i U12 pod nazwą KSSE Młodzieżowa Liga Futsalu Śląskiego ZPN odbywać się będą od listopada tego roku do lutego przyszłego roku – powiedział Henryk Kula. - Mam nadzieję, że nasza współpraca z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną przyniesie korzyść przede wszystkim najmłodszym naszym zawodnikom, ale docelowo śląskiej piłce" - mówi Prezes ŚZPN Henryk Kula.
 "Jesteśmy dumni, że możemy pomóc i wspierać dzieci i młodzież – stwierdził Prezes #KSSE dr Janusz Michałek.
 "Poprzez sport do biznesu i poprzez biznes do sportu – taką mamy zasadę i myślę, że właśnie to połączenie dzięki współpracy ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej da adeptom piłki nożnej szansę wypłynięcia na głębokie wody - mówi Prezes Najlepszej Strefy Ekonomicznej w Europie, Dr Janusz Michałek - Prezes Zarządu Katowickiej SSE.
 "Dla mnie odskocznią do działalności była Skałka Żabnica i Węgierska Górka więc chcemy pomóc tym, którzy dzisiaj są chłopkami w rozwinięciu kariery i to nie tylko sportowej, ale też życiowej. Może dzięki tym rozgrywkom ktoś go zauważy, ktoś mu pomoże. Wiemy przecież, że sport w wielu krajach jest szansą, odskocznią wybicia się z biednych środowisk i małych ośrodków." Mówi Prezes najlepszej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Europie!
 "Do nich Śląski Związek Piłki Nożnej docierał z Akcją Lato, której byliśmy partnerem, a teraz przychodzi czas jesienno-zimowy więc wchodzimy pod dach i uczestniczymy w Młodzieżowej Lidze Futsalu, a myślę, że już niebawem ogłosimy kolejny duży wspólny projekt stanowiący kolejny krok na naszej wspólnej drodze ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej - dodał Prezes KSSE dr Janusz Michałek.