Biznes

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Czernichowie może pochwalić się wyremontowaną Salą Konferencyjną w swojej siedzibie w Międzybrodziu Bialskim przy ul. Brodek 2.

Remont sali był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Pana Marka Handzlika, właściciela firmy budowlano-remontowej z Kobiernic - P.P.U.H. "MARHAN".

Odnowiona sala służy głównie społeczności lokalnej. Prowadzone są tu zajęcia z nauki języków obcych, zajęcia gimnastyczne, joga. Służy również naszym Emerytom i Rencistom, Kołom Gospodyń Wiejskich oraz innym zespołom i stowarzyszeniom związanym z Gminą Czernichów. Od tej pory spotkania będą jeszcze bardziej przyjemniejsze. Oprócz sali została również wyremontowana kuchnia i korytarz. Dzieci, które licznie uczestniczą w różnych zajęciach przebierały się do tej pory na korytarzu. Teraz się to zmieniło. Do ich dyspozycji oraz wszystkich korzystających z sali, została oddana do użytku nowa szatnia.

Istnieje również możliwość wynajmu komercyjnego sali. Zapraszamy potencjalnych klientów do wynajmu sali na różnego rodzaju spotkania, konferencje, szkolenia, prezentację usług, towarów oraz wystaw.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również kuchnię wyposażoną w sprzęt AGD, a także szatnię i toalety.

Prowadzisz ciekawe szkolenia, warsztaty, zajęcia??
Szukasz sali?
Zapraszamy do nas!!

Zapytania dotyczące wynajmów proszę kierować na adres:

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Czernichowie

ul. Brodek 2

34-312 Międzybrodzie Bialskie

Tel.: 33/ 866 20 52